Znaleziono 0 artykułów
30.08.2022

Lila Moss w slip dress w stylu mamy

30.08.2022
(Fot. Getty Images)

Styl mamy jest naprawdę cool – przyznała Lila Moss. Modelkę widziano ostatnio w slip dress w klimacie Kate z lat 90. minionego wieku. Niedaleko pada jabłko od jabłoni.

Sukienki bieliźniane stały się znakiem rozpoznawczym Kate Moss już w latach 90. minionego wieku. Jej zdjęcie z imprezy Elite Look of the Year w 1993 r. w przezroczystej sukience nadal zachwyca. Nic więc dziwnego, że dziś jej córka, Lila, nosi podobny model.

Lila wzięła udział w imprezie Annabel’s z okazji letniego przesilenia i zdecydowała się na jasnożółtą sukienkę (Fot. Getty Images)

Teraz dziewiętnastoletnia Lila jest zajęta karierą w modelingu. Ma tyle lat, ile Kate, kiedy założyła ikoniczną slip dress. Już udało jej się wziąć udział w pokazach marek, takich jak Fendi czy Miu Miu, ma też na koncie okładkę brytyjskiej edycji „Vogue’a”. Zaczyna również słuchać porad mamy dotyczących stylu.

Kate Moss w 2003 r. założyła słynną sukienkę vintage zdobytą w Lily et Cie (Fot. Getty Images)

Lila zdecydowała się na look w stylu Kate na ostatnie wyjście w swoim rodzinnym Londynie. Młoda modelka miała na sobie czarną sukienkę w bieliźnianym klimacie. Charakteru stylizacji dodały masywne botki z klamrą i okulary przeciwsłoneczne. Później, tego samego dnia, udała się do Annabel’s w Mayfair (jednego z ulubionych klubów jej matki), aby wziąć udział w imprezie z okazji letniego przesilenia razem z najlepszą przyjaciółką Stellą Jones. Lila założyła żółtą sukienkę, która przypominała inny słynny look Kate – żółtą kreację vintage, którą supermodelka zdobyła dzięki Lily et Cie w 2003 r., a później odtworzyła jej krój w swojej kolekcji dla Topshopu.

Lila dopiero niedawno zaakceptowała to, że jej mama jest ikoną stylu. W majowej edycji brytyjskiego „Vogue’a” Lila powiedziała Ellie Pithers: – W ciągu ostatnich trzech, czterech lat zdałam sobie sprawę, że styl mojej mamy jest naprawdę cool.

Artykuł oryginalnie ukazał się na Vogue.co.uk.

 

Alice Cary
Proszę czekać..
Zamknij