Znaleziono 0 artykułów
24.10.2021

Kate Moss: Królowa slip dress

24.10.2021
Fot. INSTAGRAM/ @ANNIESIBIZA

Najsłynniejsze zdjęcie Kate Moss w slip dress pochodzi z 1993 roku. Supermodelka jest wierna transparentnym sukienkom.

Kate Moss jest bez wątpienia królową slip dress, a jej inspirujące zdjęcia z lat 90. wciąż krążą po Instagramie. Najsłynniejsze z nich to oczywiście to, gdy na imprezie Elite Model Agency Look of the Year w 1993 roku pojawiła się w przezroczystej sukience z opalizującej organzy.

Na szczęście supermodelka nadal ma zamiłowanie do tego stylu. W lecie kupiła sukienkę vintage Alessandry Rich. Czarna halka ma rozcięcie sięgające ud i odważnie skrojony dekolt. Kate Moss znalazła ją w sklepie Annie’s Ibiza . „Wizyty Kate są zawsze najlepsze” – napisała właścicielka sklepu, Annie Doble, publikując na Instagramie serię zdjęć z wizyty modelki. Moss kupiła przy okazji brzoskwiniową slip dress z lat 40., którą założyła na ślubne afterparty Jordana Barretta na Ibizie, a także meksykańską koszulę kowbojską z lat 60.

Fot. Getty Images

Styl supermodelki nie jest obcy jej córce Lili Grace Moss, która w zeszłym roku wystąpiła w czarnej slip dress podczas ich wspólnego wieczoru. Skoro slip dresses noszą matka i córka Moss, to znak, że transparentne sukienki ciągle są w trendach.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.co.uk

Emily Chan
Proszę czekać..
Zamknij