Znaleziono 0 artykułów
28.09.2022

Letycja w stylizacji idealnej do biura

28.09.2022
Królowa Letycja w Madrycie (Fot. Getty Images)

Na ceremonii zamykającej projekt dobroczynny „Euros De Tu Nómina” w Madrycie hiszpańska królowa Letycja pokazała się w stylizacji idealnej do biura: białej bluzce i ołówkowej spódnicy.

Letycja uchodzi za jedną z najlepiej ubranych monarchiń na świecie. Jej nietuzinkowy styl można okreslić jako królewską elegancję w nowoczesnej odsłonie. Królowa inspiruje nie tylko najbliższe otoczenie, ale także kobiety na całym świecie. Podczas ceremonii zamykającej projekt „Euros De Tu Nómina” pokazała się w stroju spełniającym wymogi dress code’u.

Królowa Letycja w Madrycie (Fot. Getty Images)

Business look królowej składał się z białej bluzki bez rękawów i ołówkowej spódnicy midi w kolorze baby blue, która dzięki szerokiemu paskowi w talii, podkreślała figurę Letycji. Zestaw pochodził z kolekcji marki Boss. Dopełnienie stylizacji stanowiły granatowe buty na niskim obcasie marki Carolina Herrera oraz tego samego koloru marynarka. Subtelny akcent? Kolczyki José Luisa Joyeriasa w kształcie listków.

Letycja ma w swojej szafie nie tylko rzeczy od projektantów, ale także ubrania z sieciówek, np. rodzimej Zary. Na ikony stylu wyrastają także nastoletnie córki królowej, Eleonora i Zofia.

Ida Małkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij