Znaleziono 0 artykułów
01.03.2024
Artykuł partnerski

Premierowo na Vogue.pl: Olśniewająca kolekcja Wella Illumina Color okiem Marcina Kempskiego

01.03.2024
Fot. Materiały prasowe

Świetlisty blond, złocisto-miedziane fale, lśniące brązowe loki. Styliści z Wella Artistic Team znają sekrety zachwycającej koloryzacji. Przy pomocy farby Illumina Color od Wella Professionals wykreowali kolekcję fryzur o głębokich odcieniach, w naturalnym wydaniu, a przede wszystkim fenomenalnie odbijających światło. Fotograf Marcin Kempski uchwycił zaś efekty ich pracy w pięknej sesji, którą na Vogue.pl możecie zobaczyć jako pierwsi i poznać trendy w koloryzacji na nowy sezon.

Znalezienie idealnego odcienia blondu, brązu czy rudego to nie lada wyzwanie. Jeszcze większym jest uzyskanie naturalnego efektu koloryzacji, dzięki której włosy będą lśniące i gładkie niczym tafla wody, odbijająca światło. Na szczęście ekspertki i eksperci WELLA doskonale znają sztukę koloryzacji a ich sekretem jest nowa wersja farby Illumina Color od Wella Professionals.

Nowa wersja farby Illumina Color od Wella Professionals stała się sekretem stylistów

Jednym ze sposobów na zachwycającą koloryzację, a właściwie jej podstawę, jest permanentna farba do włosów Illumina Color Wella Professionals, uwielbiana przez najbardziej wymagających stylistów na świecie. Właśnie pojawiła się nowa Illumina Color w 49 odcieniach nadających się świetnie do zmiany koloru, rozjaśniania, przyciemniania, tonowania czy perfekcyjnego krycia siwizny. Za sukces wegańskiej farby Illumina Color odpowiada zastosowana w niej technologia Micro Light, która pomaga chronić przejrzystość kutykuli włosa (jego zewnętrznej, ochronnej warstwy) i umożliwia wniknięcie światła do wnętrza włosów, aby zostały rozświetlone. W farbie zastosowano także technologię Metal Purifier, chroniącą włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi kontaktem cząsteczek metali z koloryzacją czy czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie UV czy zanieczyszczenie środowiska. 

Fot. Materiały prasowe

#Illuminight by WELLA to najważniejsze fryzjerskie wydarzenie sezonu

Premiera farby Illumina Color Wella Professionals odbędzie się już 27 marca w warszawskim ATM Studio. Gościem specjalnym #Illuminight by WELLA będzie pochodzący z Brazylii Romeu Felipe – globalny ambasador Wella Professionals, edukator i twórca unikatowej techniki #Illuminage, którego na Instagramie śledzą ponad 2 mln osób. W Warszawie pojawi się w ramach swojego europejskiego tournée, obejmującego Paryż, Mediolan, Ateny, Düsseldorf. Podczas szkolenia Look&Learn w trakcie #Illuminight by WELLA Felipe pokaże, jakie efekty można osiągnąć dzięki stosowaniu farby Illumina Color w nowej odsłonie. 

Tego wyjątkowego wieczoru nie tylko specjalista z Brazylii zdradzi swoje sekrety. Na scenie pojawi się również Wella Artistic Team, czyli grupa ambasadorek i ambasadorów marki Wella Professionals z Polski: Małgorzata i Paweł Babiczowie, Damian Witkowski, Piotr Adaszkiewicz, Tymoteusz Pięta i Piotr Kmiecik. Ci wyjątkowo kreatywni styliści sprawiają, że sztuka fryzjerska w Polsce pozostaje na najwyższym poziomie. W trakcie show #Illuminight by WELLA zaprezentują stworzoną przez siebie kolekcję z wykorzystaniem farby Illumina Color.

Wella Artistic Team (Fot. Materiały prasowe)

Kolekcja fryzur stworzonych przez Wella Artistic Team przy pomocy Illumina Color w obiektywie Marcina Kempskiego

Małgorzata i Paweł Babiczowie, Damian Witkowski, Piotr Adaszkiewicz, Tymoteusz Pięta i Piotr Kmiecik dzięki nowej farbie Illumina Color od Wella Professionals uwolnili swoją kreatywność. Postawili na jedne z najważniejszych kolorów sezonu – blond w stylu old money, subtelne rudości, złoto mieszające się z miedzią, trójwymiarowe głębokie brązy ze świetlistymi refleksami. Tym perfekcyjnym koloryzacjom towarzyszą również autorskie stylizacje włosów. Pełne blasku fryzury podkreśliły odważne cięcia jak choćby nowoczesny prosty bob lub cieniowania pozwalające na nonszalancką, a zarazem szykowną stylizację pasm. Lśniące kolory wyczarowane przez Wella Artistic Team doskonale współgrają również z hollywoodzkimi falami lub mocno skręconymi lokami. 

Naturalna, wielowymiarowa koloryzacja w każdym wydaniu prezentuje się zachwycająco. Włosy lśnią, a właśnie takiego efektu koloryzacji najbardziej pożądamy. Doskonałym uzupełnieniem kolekcji fryzur były kreacje autorstwa stylistki Karli Gruszeckiej. Przede wszystkim jednak Marcin Kempski, jeden z najlepszych polskich fotografów, świetnie uchwycił zachwycające detale kreacji stworzonych przez Wella Artistic Team. Zobaczcie i zainspirujcie się.

Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe

Styliści fryzur: Wella Artistic Team Polska / Małgorzata Babicz, Piotr Kmiecik, Tymoteusz Pięta, Damian Witkowski, Piotr Adaszkiewicz, Paweł Babicz
Fotograf: Marcin Kempski / I LIKE PHOTO GROUP
Stylista: Karla Gruszecka
Manicure: Danka Błotna /OPI
Make-up: Marianna Yurkiewicz
​Asystent Make-up: Marta Kuźniarska
Executive Producer: Mikołaj Jaźwiecki / I LIKE PHOTO GROUP
Producent: Radek Nieroda / I LIKE PHOTO GROUP

Poznaj program wydarzenia i kup bilet na www.hairstore.pl

Paulina Klepacz
Proszę czekać..
Zamknij