Znaleziono 0 artykułów
04.10.2021

Inspirująca stylizacja: Helen Mirren na pokazie L’Oréal Paris

04.10.2021
(Fot. Shutterstock/Rex Fashion/East News)

3 października w ramach paryskiego tygodnia mody odbył się pokaz kolekcji Le Défilé L’Oréal Paris na sezon wiosna-lato 2022. Pojawiła się na nim ambasadorka francuskiego koncernu, Helen Mirren ubrana w monochromatyczny komplet. 

W tym roku przypada 50. rocznica powstania kultowego sloganu marki L’Oréal Paris„Because You Are Worth It”(„Ponieważ jesteś tego warta”). W nawiązaniu do tej okazji w Paryżu odbył się pokaz kolekcji na sezon wiosna-lato 2022, której motywem przewodnim był feminizm i różnorodność. Marka opowiedziała się za wszystkimi kobietami doświadczającymi molestowania w miejscach publicznych, w ramach programu „Stand Up Against Street Harassment”.

- Tegoroczne Le Défilé jest symbolem siły kobiet, a także niesie mocne przesłanie związane z poczuciem własnej wartości. Burzy tradycyjne podejście do typowych pokazów, zapraszając publiczność do dołączenia do programu „Stand Up Against Street Harassment”. Świętowanie naszej feministycznej i kobiecej wizji jest wezwaniem dla wszystkich kobiet (a także mężczyzn) do wyrażania wspólnych poglądów. Fakt, że mogę zjednoczyć naszą globalną rodzinę inspirujących rzeczników w celebrowaniu tych wartości, napełnia mnie dumą” - powiedziała Delphine Viguier-Hovasse, Globalna Prezeska Marki L'Oréal Paris. 

(Fot. LUCAS BARIOULET/AFP/East News)

Na paryskim wybiegu pojawiły się ambasadorki marki L’Oréal Paris - Amber Heard, Katherine Langford, Aja Naomi King, Aishwarya Rai, Camila Cabello oraz Helen Mirren. 

Helen Mirren, zdobywczyni Oscara za rolę w filmie „Królowa” z 2006 roku, zaprezentowała się na pokazie w monochromatycznym komplecie złożonym z prostych spodni i marynarki. Stylizację uzupełniła butami na wysokiej platformie, wyrazistym makijażem oczu, a śnieżnobiałe włosy upięła w wysoki kok. 

Aktorka została ambasadorką LOréal Paris w 2014 roku. Gwiazda została wybrana wtedy przez 9000 respondentek, które określały Mirren jako kobietę „prawdziwą, inteligentną i czarującą, o urodzie, która z wiekiem tylko nabiera klasy”. 

- Chcę zachęcać i pomagać młodym ludziom w odnalezieniu ich poczucia wartości. Z mojego doświadczenia wynika, że poczucie własnej wartości i pewności siebie nie bierze się z patrzenia do wewnątrz, ale z tego, że zaczynasz patrzeć na zewnątrz, na rzeczy, które możesz zrobić dla innych ludzi” - powiedziała aktorka w wywiadzie dla „Harpers Bazaar” w 2020 roku.

Występ na Paris Fashion Week to nie pierwszy raz, kiedy gwiazda pojawiła się na pokazie mody. Na początku września artystka zachwyciła barokową kreacją podczas prezentacji kolekcji Dolce&Gabbana

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Inspirująca stylizacja: Helen Mirren na pokazie L’Oréal Paris
Proszę czekać..
Zamknij