Znaleziono 0 artykułów
25.01.2023

Iris Law zamyka pokaz kolekcji Alexandre’a Vauthiera

25.01.2023
Fot. Getty Images

We wtorek 24 stycznia odbył się pokaz kolekcji Alexandre’a Vauthiera haute couture wiosna-lato 2023. Wydarzenie zamknęła Iris Law, która pojawiła się na wybiegu w welurowym kostiumie ozdobionym różowym, mieniącym się marszczeniem.

Modelingowa kariera Iris Law kwitnie. Córka Jude’a Lawa i Sadie Frost trafiła już na okładkę „Vogue’a” wydawanego w Hong Kongu, reklamowała kolekcję JW Andersona i promowała nowy zapach Versace. Brała udział w kampaniach i pokazach Stelli McCartney, Miu Miu, Burberry, Fendi, Heaven by Marc Jacobs, Bulgari, czy Loewe. Teraz czas przyszedł na świat haute couture.  

Fot. Getty Images

24 stycznia jako modelka zamknęła pokaz kolekcji Alexandre’a Vauthiera haute couture wiosna-lato 2023. Na wybiegu pojawiła się w welurowym kostiumie ozdobionym z przodu różowym marszczeniem. Jej stylizację zbudowały kontrasty: czerń i róż, mat i połysk, wyeksponowane choć zasłonięte nogi. Wysoki obcas i mocno zaznaczona talia zarysowały sylwetkę, która stała się idealnym tłem dla różowego, mieniącego się cekinami, asymetrycznego żabotu. Czarny, oversize’owy blezer zsunięty do łokci podkreślił też nieskazitelną, lśniącą skórę Iris. Efekt świeżości wzmocnił delikatny makijaż i związane do tyłu włosy z centralnym przedziałkiem. W ten sposób styl glamour został przełamany swoim przeciwieństwem, które najlepiej oddaje angielskie słowo effortless – swoboda, bezpretensjonalność, lekkość. 

Moda od zawsze mnie intrygowała. Jest ważną częścią mojego życia. Tata zachęcał mnie i moje rodzeństwo do wyrażania siebie przez strój i wybieranie tego, co nam się podobamówiła modelka w rozmowie z dziennikarką Eni Subair. Law nie tylko zamknęła wtorkowy pokaz, ale także została twarzą kolekcji wiosna-lato 2023 francuskiego couturiera.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Iris Law zamyka pokaz kolekcji Alexandre’a Vauthiera
Proszę czekać..
Zamknij