Znaleziono 0 artykułów
24.11.2022

Do kupienia: Jedwabna slip dress Anyi Taylor-Joy z filmu „Menu”

24.11.2022
Anya Taylor-Joy na premierze filmu „Menu” (Fot. Getty Images)

Anya Taylor-Joy, promując thriller „Menu”, raz za razem zachwyca stylizacjami. Równie spektakularne są kreacje, które aktorka nosi w najnowszym filmie. Jedwabna slip dress, którą widać na plakacie, właśnie trafiła do sprzedaży.

Czerwona kreacja od Magdy Butrym, gorsetowa sukienka domu mody Alexander McQueen, zestaw od Schiaparelli – Anya Taylor-Joy dostarczała ostatnio wyjątkowych modowych wrażeń. Podobnie jak grana przez nią postać Margot w „Menu” – wyszukany styl bohaterki powstał we współpracy z projektantką kostiumów Amy Westcott. Jedna z kreacji, którą Taylor-Joy nosiła w filmie, właśnie trafiła do sprzedaży.

Kadr z filmu „Menu” (Fot. Materiały prasowe / 20th Century Studios)

Mowa o jedwabnej sukience Margot marki Fleur du Mal, którą laureatka Złotego Globu miała na sobie w najnowszej produkcji i która widoczna jest także na plakacie filmu (choć przysłonięta skórzaną kurtką). Bieliźniana midi ma dekolt w kształcie litery V z subtelną koronką oraz regulowane ramiączka. Oferowana jest w trzech kolorach: brudnego różu (wybór Taylor-Joy), czarnym oraz platynowym. Model dostępny jest na stronie internetowej Fleur du Mal lub w sklepie stacjonarnym w Nowym Jorku. Chętni proszeni są o wpisanie się na listę oczekujących.

Agnieszka Brzostowska
Proszę czekać..
Zamknij