Znaleziono 0 artykułów
21.06.2022

Jennifer Lopez w kreacjach Roberta Cavallego

21.06.2022
Fot. Materiały prasowe

Jennifer Lopez jako gwiazda gali charytatywnej Blue Diamond zachwycała w kreacjach Roberta Cavallego. Podczas koncertu wystąpiła też córka gwiazdy Emme Muñiz.

Gala Blue Diamond organizowana jest przez Fundację Dodgers Los Angeles, która zbiera pieniądze na walkę z bezdomnością, poprawę dostępu do edukacji i opieki zdrowotnej. Impreza odbyła się w tym roku po raz szósty, a jej gwiazdą była Jennifer Lopez. Zachwycała nie tylko występem, ale też świetnie dobranymi stylizacjami Roberta Cavallego.

Fot. Materiały prasowe

Pierwszą kreacją był oversizowy płaszcz z jedwabnego dżerseju w kolorze mięty, z podszewką w czarno-białą zebrę, oraz dopasowane spodnie z ręcznie haftowanymi ozdobami w kształcie piór.

Na scenie piosenkarce towarzyszyła jej 14-letnia córka Emme Muñiz, razem wykonały utwór Christiny Perri „A Thousand Years” oraz hit JLo „Let's Get Loud”. Emma też była ubrana w strój od Cavallego – fuksjową koszulę oversize i dopasowane kolorem krótkie spodnie.

Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe

Podczas koncertu Jennifer Lopez miała też na sobie jedwabną pelerynę z printem, inspirowanym logo włoskiego domu mody oraz dwuczęściową sukienkę, ozdobioną wzorami monet i panter ze złotymi kryształami.

Inna stylizacja gwiazdy składała się z mini z naszywką z napisem „Jennifer” Dodgers, spódnica ozdobiona była też niebieskimi, białymi i czerwonymi kryształkami. Do tego dopasowany został top oraz para rękawiczek bez palców z haftowanymi kryształkami w kolorze królewskiego błękitu. Na koniec występu Lopez pojawiła się na scenie w białych spodniach z kryształowymi zdobieniami i dopasowanej bomberce oraz skórzano-kryształowej uprzęży.

Fot. Materiały prasowe

O swojej córce artystka powiedziała, że jest jej ulubioną spośród partnerek i partnerów scenicznych. Kiedy Emme pojawiła się na scenie, Jennifer przedstawiła ją publiczności, używając przy tym zaimków neutralnych płciowo. Ta wypowiedź Lopez zebrała w sieci mnóstwo przychylnych opinii. „Cieszę się, że żyjemy w czasach, w których rodzice wspierają swoje dzieci” – napisał jeden z użytkowników TikToka.

Film dokumentalny „Halftime”, poświęcony Lopez oraz trwającemu właśnie etapowi w jej karierze i życiu, można oglądać na Netfliksie.

Zuzanna Łukaszewska
Proszę czekać..
Zamknij