Znaleziono 0 artykułów
16.08.2022

Jennifer Lopez w liliowej sukience

16.08.2022
Fot. Getty Images

Jennifer Lopez udała się na musical „Into the Woods” na Broadwayu. Na tę okazję założyła liliową sukienkę Gucci, w której wyglądała niczym współczesna księżniczka.

Jennifer Lopez to wszechstronna artystka. Nie tylko śpiewa i gra w filmach, ale także je produkuje. Równie płynnie lawiruje między stylami. Na czerwonych dywanach zachwyca w stylizacjach glamour, na co dzień stawia na komfort. Chętnie sięga po kreacje w stylu Y2K, dresy, czy wygodne ogrodniczki. Posiada także imponującą kolekcję romantycznych sukienek, co udowodniła w trakcie podróży poślubnej w Paryżu.

Fot. Getty Images

Sukienkę wybrała również 14 sierpnia, udając się na musical w Nowym Jorku. Tym razem gwiazda zdecydowała się na koronkowy model w liliowym odcieniu z białym kołnierzykiem i subtelnymi bufkami na ramionach. Stylizację uzupełniła dodatkami od Valentino: okrągłymi okularami przeciwsłonecznymi, białą torebką i pokrytymi brokatem szpilkami na wysokiej platformie. Włosy spięła w niski kucyk, a urodę podkreśliła rozświetlającym makijażem.

Piosenkarce towarzyszyły Emme oraz córka Bena Afflecka i Jennifer Garner, Seraphina. JLo i Ben tworzą patchworkową rodzinę. Nowożeńcy dzielą się obowiązkami domowymi, wychowują razem dzieci z poprzednich związków i zamierzają z nimi zamieszkać w luksusowej posiadłości w Bel Air.

Amerykańskie media podają, że para zamierza pobrać się powtórnie podczas trzydniowej uroczystości w stanie Georgia.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Jennifer Lopez w liliowej sukience
Proszę czekać..
Zamknij