Znaleziono 0 artykułów
21.03.2022

Wewnątrz nowej rezydencji Jennifer Lopez i Bena Afflecka

21.03.2022
Fot. Getty Images

Jennifer Lopez i Ben Affleck zdecydowali się na kolejny krok w ich związku. Para kupiła rezydencję w Bel Air za 50 milionów dolarów. W posiadłości znajduje się 10 sypialni, 17 łazienek, sala kinowa, siłownia i basen.

W lipcu 2021 roku świat obiegła informacja, że Jennifer Lopez i Ben Affleck, blisko 20 lat po rozstaniu, wrócili do siebie. Od tego czasu zakochani są nierozłączni. Pojawiają się razem na premierach filmów i wspierają w swoich karierach. Paparazzi często przyłapują ich na spacerach, gdzie nie szczędzą sobie czułości.

Fot. East News

Teraz gwiazdorska para zdecydowała się na kolejny krok. Zakochani kupili rezydencję w Bel Air, ekskluzywnej dzielnicy Los Angeles, za niebagatelną kwotę 50 milionów dolarów. Posiadłość, należąca wcześniej do miliardera Todda Lemkina, ma aż 10 sypialni, 17 łazienek oraz kilka kuchni. Z dodatkowych atrakcji – salę kinową, siłownię i basen. Z okien rozpościera się widok na pole golfowe i miasto.

Aktorzy chcą, aby w posiadłości mieszkała ich patchworkowa rodzina. Ben Affleck ma trójkę dzieci z małżeństwa z Jennifer Garner, a Jennifer Lopez dwójkę ze związku z Markiem Anthonym.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij