Znaleziono 0 artykułów
27.09.2021

Jennifer Lopez i Ben Affleck: Zakochani w Nowym Jorku

27.09.2021
Ben Affleck i Jennifer Lopez (Fot. Getty Images)

Jennifer Lopez i Ben Affleck sfotografowani w Madison Square Park. 25 września Jennifer występowała w Nowym Jorku na festiwalu The Global Citizen Live.

Jennifer Lopez na spacer po Nowym Jorku założyła wiązaną w pasie lazurowo-turkusową sukienkę maksi, którą zestawiła z pasującym kolorystycznie płaszczem. Stylizację uzupełniła złotą biżuterią i czarnymi szpilkami na platformie. Ben postawił na monochromatyczny komplet składający się z czarnych spodni, koszuli i marynarki.

Okazją do wizyty w Nowym Jorku był festiwal The Global Citizen Live –24-godzinny koncert, którego celem jest propagowanie informacji na temat zmian klimatycznych, głodu na świecie, a także nierówności w dostępie do szczepień przeciwko COVID-19. W festiwalu bierze udział łącznie 60 artystów. W tym roku na scenie wystąpili m.in. Ed Sheeran, Lizzo i Billy Eilish, a także Meghan Markle.

Bennifer (Fot. Getty Images)

Jennifer zaśpiewała przeboje „If You Had My Love” i „Love Don't Cost a Thing”. Pierwszy raz wykonała utwór „On My Way” z nadchodzącego filmu „Marry Me”, w którym gra główną rolę.

Ta piosenka jest o przechodzeniu przez stare błędy i odnajdywaniu swojego przeznaczenia... Ale to jest tylko dla was, którzy jesteście tu dziś wieczorem. Chcę się tym z wami podzielić, bo czuję, że jesteśmy na dobrej drodze – zapowiedziała utwór nawiązując do relacji z Benem.

Bena nie było wśród publiczności, ale oglądał koncert online. – Aktorzy wspierają się nawzajem w swoich karierach – zdradziła osoba z otocze-nia aktora w rozmowie z portalem „People”.

Film „Marry Me” zadebiutuje na ekranach w Stanach Zjednoczonych 11 lutego.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Jennifer Lopez i Ben Affleck: Zakochani w Nowym Jorku
Proszę czekać..
Zamknij