Znaleziono 0 artykułów
24.09.2021

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w Nowym Jorku

24.09.2021
(Fot. Getty Images)

Trwa trzydniowa wizyta księcia Harry’ego i Meghan Markle w Nowym Jorku. To ich pierwsze wspólne wystąpienie, odkąd w czerwcu na świat przyszła ich córka Lilibet. 15 września pojawili się na okładce magazynu „Time”, który umieścił ich w setce najbardziej wpływowych ludzi świata.  

Meghan i Harry odwiedzili One World Observatory na Manhattanie, gdzie spotkali się z burmistrzem Nowego Jorku Billem de Blasio i jego rodziną: żoną Chirlane McCray oraz ich synem Dante de Blasio. W spotkaniu uczestniczyła również gubernatorka stanu Nowy Jork, Kathy Hochul.

(Fot. Getty Images)

Meghan postawiła na klasyczną jesienną elegancję. Założyła czarny golf, plisowane spodnie w tym samym kolorze i wełniany płaszcz ze stójką domu mody Emporio Armani. Uzupełnieniem stylizacji były delikatne kolczyki i czarne szpilki. Włosy upięła w elegancki, niski kok. Harry wybrał klasyczny garnitur, białą koszulę i czarne skórzane buty.

25 września Harry i Meghan wystąpią na podczas Global Citizen Live, gdzie opowiadać będą o tym jak ważny jest globalny dostęp do szczepionek. Oprócz nich w wydarzeniu w Central Parku wezmą udział Jennifer Lopez, Doja Cat czy Billie Eilish.

Harry i Meghan przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych na początku 2020 roku. Decyzja związana była z rezygnacją z pełnienia przez parę obowiązków królewskich

Zuzanna Żelazny
Proszę czekać..
Zamknij