Znaleziono 0 artykułów
15.04.2022

Jennifer Lopez pokazuje, jak stylizować ogrodniczki

15.04.2022
Fot. Getty Images

Choć ogrodniczki pełniły początkowo funkcję odzieży roboczej, dziś nikogo nie dziwi, że mogą być eleganckie. Zdecydowała się na nie 13 kwietnia Jennifer Lopez, która pojechała w nich odebrać dzieci ze szkoły w Los Angeles. Piosenkarce towarzyszył ukochany, Ben Affleck.

Historia ogrodniczek sięga XVII wieku. Grubą tkaninę, barwioną najczęściej na niebiesko, wykorzystywano wtedy do produkcji wytrzymałych ubrań roboczych. Nosili je rolnicy, mechanicy i wojskowi. Początkowo spodnie i szelki były oddzielnie, aż w drugiej połowie XIX wieku Levi Strauss zaprojektował aktualny model ogrodniczek. Na salony wprowadzili je John Wayne i Clint Eastwood. W latach 90. były jednym z najpopularniejszych modeli spodni. Dziś chętnie sięgają po nie Rihanna, Alexa Chung, Sarah Jessica Parker czy Katie Holmes.

Na stylizację skompletowaną z ogrodniczek zdecydowała się również Jennifer Lopez. Gwiazda wybrała elegancki czarny model, który zestawiła z białą koszulką, butami na platformie i torebką Coach. Towarzyszący jej narzeczony Ben Affleck postawił na flanelową koszulę, proste spodnie i białe sneakersy. W takich kreacjach pojawili się w Los Angeles, gdzie odebrali dzieci Jennifer ze szkoły.

Związek Jennifer z Benem kwitnie, a para planuje wspólną przyszłość. Niedawno zakochani zakupili rezydencję w Bel Air, gdzie zamieszkają z dziećmi z poprzednich małżeństw, a na początku kwietnia piosenkarka ogłosiła, że przyjęła zaręczyny Afflecka.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Jennifer Lopez pokazuje, jak stylizować ogrodniczki
Proszę czekać..
Zamknij