Znaleziono 0 artykułów
09.04.2022

Jennifer Lopez i Ben Affleck zaręczyli się

09.04.2022
Fot. Getty Images

Jennifer Lopez i Ben Affleck – albo jak lubią mówić na nich fani i media: „Bennifer” – są ponownie zaręczeni. Wokalistka zaprezentowała ogromny pierścionek z brylantem w wideo opublikowanym w swoim newsletterze. Nowinę potwierdzili już zarówno siostra Lopez, jak i przedstawiciel gwiazdy w rozmowie z magazynem „People”.

 Na początku lat 2000. byli jedną z najgorętszych par show-biznesu. Później ich drogi się rozeszły – w 2004 r. zerwali zaręczyny i zaczęli układać sobie życie z innymi. On był żonaty z Jennifer Garner i na chwilę związał się z Aną de Armas, ona wyszła za Marca Anthony’ego, była też o krok od stania się panią Rodriguez – w 2020 r. przyjęła oświadczyny futbolisty i prezentera Alexa Rodrigueza. Na dowód tego, że to nie Hollywood, ale życie pisze najpiękniejsze historie miłosne, Lopez i Affleck dali sobie drugą szansę w 2021 r. Szybko ochrzczono ich mianem „Bennifer 2.0” – bo ich związek za drugim podejściem miał być lepszy, trwalszy i silniejszy.

O ich zaręczynach plotkowano już od kilku tygodni – ktoś wypatrzył na palcu wokalistki pierścionek, kiedy indziej sfotografowano aktora podczas wizyty u jubilera. Ekscytującą wieścią Lopez podzieliła się najpierw z fanami, ale i tak nie całkiem dosłownie. W swoim internetowym newsletterze opublikowała wideo zatytułowane „Ważne ogłoszenie”, w którym eksponuje ogromny pierścionek z zielonym diamentem. Krótko po tym radosne wieści potwierdzili jej siostra oraz oficjalny przedstawiciel gwiazdy w rozmowie z magazynem „People”.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij