Znaleziono 0 artykułów
19.01.2022

Jennifer Lopez w skórzanym topie

19.01.2022
Fot. Getty Images

Jennifer Lopez wie, jak podgrzać atmosferę. Do nowych zdjęć opublikowanych na profilu na Instagramie pozuje w skórzanym topie odsłaniającym wyrzeźbione ciało. 

„Z kurtką, czy bez?”, zapytała fanów gwiazda. Na pierwszym zdjęciu widać J.Lo w czarnej ramonesce, spod której wystaje skórzany top z krzyżowym wiązaniem na szyi. Stylizację uzupełniają białe spodnie z wysokim stanem i naręcze złotych naszyjników ozdobionych kamieniami. Włosy piosenkarki są spięte w wysoki, gładki kucyk, a spojrzenie podkreśla makijaż typu smoky eye. 

Na drugim zdjęciu J.Lo postanowiła zrezygnować z kurtki, by wyeksponować ciało. Czerń topu podkreśla jej muśniętą słońcem skórę. Nadgarstki piosenkarki zdobią bransoletki. Zwężane w talii spodnie zwracają uwagę na wyrzeźbiony brzuch artystki. 

Patrząc na piosenkarkę, trudno uwierzyć, że w tym roku będzie obchodzić 53. urodziny. Widać, że miłość jej służy. W połowie marca 2021 roku zerwała zaręczyny z bejsbolistą Alexem Rodriguezem. Po ponad 18 latach powróciła do spotkań z Benem Affleckiem. Od tego czasu zakochani są nierozłączni. Zachwycają dopasowanymi stylizacjami i wspierają się w swoich osiągnięciach. Ben Affleck ostatnio wystąpił w dramacie dramacie George’a Clooney’a „Bar dobrych ludzi”, a Jennifer Lopez już 11 lutego będziemy mogli oglądać w komedii romantycznej „Wyjdź za mnie”.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Jennifer Lopez w skórzanym topie
Proszę czekać..
Zamknij