Znaleziono 0 artykułów
15.11.2021

Jennifer Lopez, Owen Wilson i Maluma w komedii romantycznej „Wyjdź za mnie”

15.11.2021
Kadr z filmu "Wyjdź za mnie" (Fot. materiały prasowe)

Jennifer Lopez, Owen Wilson i kolumbijski wokalista Maluma zagrają główne role w komedii romantycznej „Wyjdź za mnie”. Scenariusz filmu powstał na podstawie komiksu o tym samym tytule Bobby’ego Crosby’ego. Światowa premiera filmu – na początku lutego 2022 roku.

To historia związku gwiazdy muzyki pop Kat Valdez (Jennifer Lopez) i pio-senkarza Bastiana (Maluma). Ich piosenka „Marry Me” bije rekordy popularności, zakochani planują pobrać się na scenie przed publicznością. Chwilę przed zaślubinami, Kate dowiaduje się, że Bastian ją zdradził. Pragnąc zemścić się na ukochanym, gwiazda wybiera przypadkową osobę z widowni, z którą weźmie ślub – Charliego Gilberta (Owen Wilson), rozwiedzionego nauczyciela matematyki. Na koncert zabrała go nastoletnia córka (Chloe Coleman). Czy dwóm osobom należącym do tak różnych światów, uda się stwo-rzyć szczęśliwy związek?

„Wyjdź za mnie” usłyszymy utwory napisane przez Jennifer Lopez i Malumę. Za scenariusz odpowiedzialni są John Rogers, Tami Sagher i Harper Dill. Film wyreżyserowała Kat Coiro (reżyserka „Wymarzonego” z Evan Rachel Wood i seriali, m.in. „Już nie żyjesz”). 

 

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij