Znaleziono 0 artykułów
25.07.2021

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem

25.07.2021
Fot. Getty Images

Piosenkarka, która świętowała 52. urodziny w towarzystwie aktora, udostępniła na Instagramie ich wspólne zdjęcie, potwierdzając doniesienia o tym, że znów są parą.

Kilka tygodni temu, blisko 20 lat po rozstaniu, świat obiegła informacja, że Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu są razem. Para zaczęła spotykać się w 2002 roku, dwa lata później mieli się pobrać, ale w ostatniej chwili odwołali ślub. Przez lata spekulowano o ich powrocie, jednak dopiero w czasie pandemii zaczęto ich widywać razem. Bennifer 2.0, jak okrzyknęli parę fani, widywano na wspólnych spacerach i wakacjach, dotychczas jednak żadne z nich nie odniosło się do sprawy. Aż do teraz. 

W sobotę, 24 lipca, Jennifer Lopez świętowała 52. urodziny. Z tej okazji gwiazda wrzuciła na Instagram serię zdjęć zrobionych przez fotografkę Anę Carballosę na ekskluzywnym jachcie. Wśród zdjęć znalazła się wspólna fotografia Bennifer. Szczęśliwa para złączona jest w czułym pocałunku. Tym samym JLo potwierdziła doniesienia o powrocie do Afllecka. Pod zdjęciem życzenia i gratulacje składali znani przyjaciele pary, w tym Kim Kardashian, Saweetie i Pier Paolo Piccioli.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij