Znaleziono 0 artykułów
28.02.2023

Kampania Puma Forever Classic: Dziedzictwo dla wielu pokoleń

28.02.2023
Fot. materiały prasowe

Do promowania największych klasyków w swoim portfolio Puma zaangażowała tym razem artystów młodego pokolenia. Wschodzące gwiazdy kina noszą modele Suede, Clyde i Cali udowadniając, że solidny design nie ma terminu ważności.

Platforma Forever. Classic Pumy łączy artystów z różnych środowisk – pomaga opowiedzieć im swoje historie, podzielić się doświadczeniami, angażuje ich do tego, by klasyczne modele z portfolio marki przybliżać także młodszym pokoleniom.

Fot. materiały prasowe

Z myślą o młodszych millenialsach i zoomersach przygotowano najnowszą kampanię, w której klasyki Pumy – legendy wśród sneakersów i ponadczasowe modele z kilkudziesięcioletnią historią – prezentują wschodzące gwiazdy kina i show-biznesu, m.in. znany z serialu „Euforia” Angus Cloud, a także Zaya Wade czy Maude Apatow. Młodzi gwiazdorzy wiele z tych fasonów pamiętają z dzieciństwa – gdy nosili je ich rodzice albo gdy podziwiali je na największych ówczesnych ikonach sportu i stylu. W skład kolekcji Forever Classic weszły jedne z najpopularniejszych modeli w portfolio marki: Puma Suede, Cali Dream i Mayze w klasycznych i nowych wariantach kolorystycznych.

 

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij