Znaleziono 0 artykułów
17.04.2022

Kate Middleton i Charlotte w stylizacjach w odcieniu Wedgwood blue

17.04.2022
Kate Middleton / (Fot. Getty Images)

Księżna Cambridge pojawiła się z księciem Williamem na zamku Windsor, by uczestniczyć w tradycyjnym nabożeństwie wielkanocnym odprawianym w kaplicy świętego Jerzego. Na tę okazję wybrała stylizację w najmodniejszym kolorze sezonu, Wedgwood blue.

Księżna Cambridge i książę William pojawili się w Windsorze razem z dziećmi, księciem Jerzym i księżniczką Charlotte, oraz w otoczeniu innych członków królewskiej rodziny. Kate Middleton wybrała dopasowany płaszcz o kroju rozkloszowanej sukienki od Emilii Wickstead, z kołnierzem eksponującym dekolt oraz paskiem w talii, który podkreślił kobiece kształty. Stylizację uzupełniały dodatki: kolczyki-kwiaty z pereł, niebieska torebka i tradycyjne nakrycie głowy, toczek. Całość utrzymana była w odcieniu Wedgwood blue, co tylko umacnia jego status jako najmodniejszego w sezonie. Niebieski kolor kamionki jaspisowej, dzięki swojej szlachetności, elegancji i arystokratycznej historii, idealnie podkreślał podniosły charakter wydarzenia oraz współgrał z urodą członkini królewskiej rodziny.

To nie pierwszy raz w historii wielkanocnych wyjść, gdy Kate Middleton postawiła na stylizację w tym kolorze. W bardzo podobnej mogliśmy ją zobaczyć w świąteczny poranek w 2019 roku. Miała wtedy na sobie również płaszcz, ale w bardziej zabudowanej wersji, i ozdobiony broszką na lewej piersi. Całość uzupełniał asymetryczny kapelusz z kokardą.

Kate Middleton z rodziną na zamku Windsor w wielkanocną niedzielę / (Fot. Getty Images)
Kate i Charlotte w dopasowanych stylizacjach. / (Fot. Getty Images)

Podobny odcień sukienki Kate wybrała dla Charlotte, tyle że w delikatne wzory. Na wierzch dziewczynka miała narzucony granatowy kardigan, a do koloru sukienki nałożone pasujące rajstopy.

Kate Middleton w drodze na świąteczne nabożeństwo w 2019 roku. / (Fot. Getty Images)

Na tegorocznym wielkanocnym nabożeństwie zabrakło królowej Elżbiety II, która według oficjalnego komunikatu, ma problemy z mobilnością.

 

Redakcja Vogue.pl
  1. Moda
  2. Street Style
  3. Kate Middleton i Charlotte w stylizacjach w odcieniu Wedgwood blue
Proszę czekać..
Zamknij