Znaleziono 0 artykułów
30.05.2022

Księżna Charlene wraca do pełnienia obowiązków

30.05.2022
Fot. Getty Images

Księżna Charlene, po tym jak w marcu przyjechała do Monako po pobycie w ośrodku leczniczym, wraca do pełnienia obowiązków. W niedzielę 29 maja pojawiła się z rodziną na Grand Prix Formuły 1. Wybrała na tę okazję elegancki kombinezon.

W marcu księżna Charlene wróciła do Monako po niemal półrocznym pobycie w ośrodku zamkniętym. Jak mówił jej mąż, książę Albert, powodem leczenia było „skrajne wyczerpanie fizyczne, psychiczne i emocjonalne. Jej stan znacznie się pogorszył – nie mogła spać, nie jadła, bardzo schudła”. Po tym, jak księżna Monako wróciła do kraju, wydano oświadczenie, w którym zaznaczono, że Charlene podejmie przerwane obowiązki dopiero, gdy poczuje się w pełni sił. 

W niedzielę 29 maja księżna Charlene, książę Albert i ich bliźnięta Gabriela i Jacques pojawili się mistrzostwach Formuły 1 w Monako. Księżna prezentowała się zjawiskowo. Charlene postawiła na elegancki kombinezon projektu Terrence’a Braya w stale modnym, pastelowo niebieskim kolorze z głębokim dekoltem na plecach. Jej urodę podkreślały delikatny makijaż, srebrne kolczyki, wyeksponowane przez krótką fryzurę, a także uśmiech, który często gościł na jej twarzy, choć jak przyznała Charlene, jej stan jest wciąż kruchy.

Zuzanna Łukaszewska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Księżna Charlene wraca do pełnienia obowiązków
Proszę czekać..
Zamknij