Znaleziono 0 artykułów
30.05.2022

Księżna Charlene wraca do pełnienia obowiązków

30.05.2022
Fot. Getty Images

Księżna Charlene, po tym jak w marcu przyjechała do Monako po pobycie w ośrodku leczniczym, wraca do pełnienia obowiązków. W niedzielę 29 maja pojawiła się z rodziną na Grand Prix Formuły 1. Wybrała na tę okazję elegancki kombinezon.

W marcu księżna Charlene wróciła do Monako po niemal półrocznym pobycie w ośrodku zamkniętym. Jak mówił jej mąż, książę Albert, powodem leczenia było „skrajne wyczerpanie fizyczne, psychiczne i emocjonalne. Jej stan znacznie się pogorszył – nie mogła spać, nie jadła, bardzo schudła”. Po tym, jak księżna Monako wróciła do kraju, wydano oświadczenie, w którym zaznaczono, że Charlene podejmie przerwane obowiązki dopiero, gdy poczuje się w pełni sił. 

W niedzielę 29 maja księżna Charlene, książę Albert i ich bliźnięta Gabriela i Jacques pojawili się mistrzostwach Formuły 1 w Monako. Księżna prezentowała się zjawiskowo. Charlene postawiła na elegancki kombinezon projektu Terrence’a Braya w stale modnym, pastelowo niebieskim kolorze z głębokim dekoltem na plecach. Jej urodę podkreślały delikatny makijaż, srebrne kolczyki, wyeksponowane przez krótką fryzurę, a także uśmiech, który często gościł na jej twarzy, choć jak przyznała Charlene, jej stan jest wciąż kruchy.

Zuzanna Łukaszewska
Proszę czekać..
Zamknij