Znaleziono 0 artykułów
15.05.2023

Kate Winslet z córką Mią Threapleton na gali BAFTA TV Awards 2023

15.05.2023
Fot. Getty Images

Kate Winslet i Mia Threapleton rzadko pokazują się razem na oficjalnych wydarzeniach. Dla gali BAFTA Television Awards 2023 zrobiły jednak wyjątek. Podczas ceremonii, która odbyła się w londyńskim Royal Festival Hall, matka i córka nie próbowały ukryć oczywistego podobieństwa.

Każde pojawienie się Kate Winslet i jej 22-letniej córki Mii Threapleton budzi ogromną sensację. Obie aktorki trudno jest bowiem spotkać razem na oficjalnych eventach. Wyjątkiem jest jednak promocja ich najnowszego wspólnego projektu – dramatu telewizyjnego „I am Ruth”, w którym Mia wciela się w filmową córkę głównej bohaterki, granej przez Winslet.

Mia, jak każde dziecko gwiazdy wielkiego kalibru, które decyduje się obrać tę samą zawodową drogę co rodzic, musi walczyć z łątką nepobaby. By nie być kojarzona ze sławną mamą, używa nazwiska ojca, reżysera filmowego Jima Threapletona. Długo trudno było też dostrzec podobieństwo między nią, a Kate Winslet. Z wiekiem jednak córka coraz bardziej przypomina matkę.

Kate Winslet i Mia Threapleton: Uderzające podobieństwo

Na gali BAFTA TV Awards, podczas której Kate Winslet odbierała nagrodę dla najlepszej aktorki, obie gwiazdy pozowały razem na czerwonym dywanie w stylizacjach podkreślających pokrewieństwo. Obie artystki wybrały klasyczne czarne kreacje: Winslet zdecydowała się na małą czarną z dekoltem halter, a Threapleton założyła długi czarny kombinezon z głębokim dekoltem. Identycznie ułożone blond włosy sprawiły, że aktorki wyglądały jak dwie krople wody.

Jednym z najbardziej emocjonalnych momentów gali był ten, w którym Kate Winslet odbierając prestiżową nagrodę w podziękowaniach zwróciła się do Mii ze sceny: – Gdybym mogła przeciąć tę nagrodę na pół, to drugą połowę dałabym mojej córce Mii Threapleton. Zrobiłyśmy to razem, dzieciaku. Kocham cię! – powiedziała ze sceny ze łzami w oczach.

Katarzyna Mizera
Proszę czekać..
Zamknij