Znaleziono 0 artykułów
10.11.2022

Kate Winslet z córką Mia Threapleton w nadchodzącym dramacie „I Am Ruth”

10.11.2022
Kate Winslet (Fot. Getty Images)

Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie z filmu „I Am Ruth”, w którym będziemy mieli okazję zobaczyć niezwykły aktorski duet: Kate Winslet z córką Mię Threapleton, odtwarzające tę samą relację, która łączy ich w prawdziwym życiu. Produkcja, która ma być emitowana zimą w Wielkiej Brytanii, to kolejna część serii „I Am”, stworzonej przez Channel 4. 

„I Am Ruth” to kolejna odsłona serii filmów (tytuły każdej części pochodzi od imienia głównej bohaterki) badających doświadczenia kobiet, w reżyserii Dominika Savage'a. Kate Winslet wcieli się w nim w rolę zatroskanej matki, Ruth, której relacje nastoletnią z córką Freyą (graną przez Mię Threapleton) zaczynają się pogarszać. Dziewczyna pogrążona w świecie mediów społecznościowych zamyka się w sobie, tracąc kontakt z rzeczywistością. Zaniepokojona matka, martwi się o zdrowie psychiczne swojego dziecka.

Kate Winslet z córką Mią Threapleton na planie filmu „I Am Ruth” (Fot. Materiały prasowe / Channel 4)

Praca nad „I Am Ruth” to dla mnie zaszczyt i wysublimowane doświadczenie twórcze. Bliska współpraca z niesamowitą Kate Winslet, zaowocowała powstaniem ważnej historii dotyczącej zdrowia psychicznego dzieci. To absolutny punkt kulminacyjny w mojej karierze filmowej – mówił reżyser Dominik Savage w wywiadzie dla „Variety”.

Aktorka grająca główną rolę powiedziała, że jest bardzo wdzięczna za to, ile wartościowych rzeczy nauczyła się podczas realizacji tego projektu. Pochwaliła też Savage’a, mówiąc, że ten niezwykły człowiek był dla niej ogromną inspiracją, a praca z nim zaszczytem. – W tej produkcji nie ma miejsca na udawanie, a aktorzy stają się swoimi rolami. Tworzenie każdego odcinka było wymagające, satysfakcjonujące i niesamowicie wciągające – powiedziała Kate Winslet.

Agnieszka Brzostowska
Proszę czekać..
Zamknij