Znaleziono 0 artykułów
08.06.2022

Keanu Reeves z partnerką Alexandrą Grant na czerwonym dywanie

08.06.2022
Fot. Getty Images

Aktor Keanu Reeves i jego partnerka, artystka Alexandra Grant rzadko pojawiają się razem na czerwonym dywanie. Wyjątek zrobili dla Muzeum Sztuki Współczesnej w Los Angeles.

Keanu Reeves i Alexandra Grant z reguły stronią od wystąpień publicznych. Wyjątek zrobili dla Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Los Angeles, gdzie pojawili się na gali MOCA 2022. Partnerka aktora, artystka i performerka Alexandra Grant zaprezentowała się w długiej, czerwonej sukni z ozdobnym dekoltem, którą uzupełniła jasną torebką i brokatowymi szpilkami. Keanu postawił na granatowy garnitur, białą koszulę oraz krawat w trójkolorowy print, do którego idealnie pasowały brązowe botki.

Keanu poznał Alexandrę ponad 10 lat temu w pracy. Grant stworzyła wtedy ilustracje do dwóch książek aktora. Ich współpraca układała się na tyle dobrze, że postanowili założyć własne wydawnictwo X Artists’ Books. Wspólne obowiązki zbliżyły ich do siebie. W 2019 roku oficjalnie poinformowali o swoim związku. Wtedy też miało miejsce ich pierwsze publiczne wystąpienie podczas gali LACMA.

Zuzanna Łukaszewska
Komentarze (1)

Patrycja Karolina Szmid08.06.2022, 20:42
Bosko 🙂
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Keanu Reeves z partnerką Alexandrą Grant na czerwonym dywanie
Proszę czekać..
Zamknij