Znaleziono 0 artykułów
17.04.2023

Keanu Reeves i Alexandra Grant: Nowi ulubieńcy czerwonych dywanów

17.04.2023
Keanu Reeves z partnerką Alexandrą Grant na gali MOCA 2023 (Fot. Getty Images)

Ich wspólne pojawienie się na czerwonym dywanie zawsze wywołuje poruszenie w sieci. Być może dlatego, że aktor i artystka na co dzień chronią swoją prywatność, a zamiast medialnych imprez wolą wspólne spacery i wieczory we dwoje. Wyjątek zrobili dla gali MOCA w Muzeum Sztuki Współczesnej w Los Angeles. Oboje tego wieczoru zaprezentowali udane interpretacje dojrzałego stylu.

Od kiedy Keanu Reeves i Alexandra Grant oficjalnie ogłosili swój związek w 2019 r., fani hollywoodzkiego aktora żyją nadzieją, że ten w końcu odnalazł w życiu prywatnym szczęście. Reeves od dziecka bowiem musiał mierzyć się ze stratą. Kiedy miał zaledwie trzy lata, jego ojciec postanowił opuścić rodzinę, a wychowywaniem chłopca zajęła się matka. Wiele lat później, kiedy był już znanym aktorem, a na koncie miał rolę w takich filmach jak „Adwokat diabła” czy „Spacer w chmurach”, doświadczył kolejnych życiowych tragedii – w 1999 r. partnerka aktora, Jennifer Syme, urodziła w ósmym miesiącu ciąży martwą dziewczynkę. Związek nie przetrwał tak dużej straty. Kilkanaście miesięcy później Jennifer podczas powrotu z imprezy straciła panowanie nad kierownicą i zginęła w wypadku samochodowym. Choć od tamtych tragicznych wydarzeń Reeves widziany był z wieloma kobietami, zawsze zaprzeczał plotkom o swoich związkach.

Keanu Reeves i Alexandra Grant to nowi ulubieńcy czerwonych dywanów

Keanu Reeves i Alexandra Grant poznali się w 2009 r. Oboje związani byli z artystycznym światem, dlatego szybko odnaleźli wspólny język. Od tamtego czasu wielokrotnie spotykali się w przestrzeni zawodowej. W 2011 r. artystka zilustrowała książkę Reevesa „Ode to Happiness". – Książka była moją niespodzianką dla Keanu. Miał to być osobisty prezent. Wszyscy nasi przyjaciele w pokoju uśmiechnęli się, kiedy podarowałam mu kopię. Powiedzieli: „Proszę opublikujcie to!”. W ten sposób weszliśmy do branży wydawniczej – opowiadała Grant w jednym z wywiadów. Tak narodziła się między artystką a aktorem przyjaźń, która później przerodziła się w miłość.

Swój związek oficjalnie potwierdzili dopiero w 2019 r. Chociaż na co dzień stronią od publicznych wystąpień i odpowiadania na pytania dotyczące ich prywatnej relacji, kiedy już pojawiają się na czerwonym dywanie nie wstydzą się okazywać publicznie uczuć.

Romantyczna suknia od Caroliny Herrery podkreślająca nastrój chwili

Para kolejny raz pojawiła się na czerwonym dywanie z okazji gali MOCA 2023 zorganizowanej w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Los Angeles. Trzymali się za ręce, uśmiechali do siebie, wymieniali pocałunkami, a przy okazji zaprezentowali dwie interpretacje dojrzałego stylu. Grant, znana ze swojego zamiłowania do oryginalnych fasonów, wybrała czerwoną kreację od Caroliny Herrery. Suknia z dekoltem halter ozdobiona była romantycznymi falbanami i kwiecistym wzorem. Artystka lata temu zrezygnowała z farbowania włosów i podczas wyjątkowej gali zachwycała swoimi naturalnymi, siwymi pasmami. Reeves wybrał natomiast klasyczną wersję czarnego garnituru z granatowym krawatem w czerwono-białe pasy.

Julia Lubecka
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Keanu Reeves i Alexandra Grant: Nowi ulubieńcy czerwonych dywanów
Proszę czekać..
Zamknij