Znaleziono 0 artykułów
04.06.2022

Księżna Kate ponownie w czerwonej sukience o fasonie płaszcza

04.06.2022
(Fot. Getty Images)

Księżna Cambridge podczas wizyty w Walii z okazji platynowego jubileuszu Elżbiety II pojawiła się w sukience Eponine. Wcześniej w czerwonej kreacji pojawiła się w minionym roku.

Królowa od dawna jest fanką ponownego wykorzystywania tych samych ubrań, a księżna Cambridge, w ciągu 11 lat przynależności do rodziny królewskiej, często podąża jej śladem. W związku z tym, na jubileuszową wizytę w Walii, którą odbyła dziś z księciem Williamem, księciem George’m i księżniczką Charlotte, Kate wybrała wełnianą sukienkę Eponine z kolekcji jesień-zima 2018 tej marki, którą wcześniej miała na sobie na otwarciu wystawy „Hold Still” w 2021 roku.

(Fot. Getty Images)

Wizyta Cambridge’ów w Walii, podczas której spotkają się z artystami występującymi w czasie koncertu Platinum Jubilee Celebration na zamku w Cardiff, ma być również pierwszą oficjalną królewską wizytą George’a i Charlotte. Rodzeństwo zostało sfotografowane podczas podawania dłoni poddanym. Książę Louis, który podbił serca fanów monarchii reakcjami na pokaz lotniczy z okazji platynowego jubileuszu królowej, oglądanego przez rodzinę królewską z balkonu Pałacu Buckingham, nie bierze udziału w podróży.

Królowa, zmęczona obchodami Trooping of the Colour, dzisiejsze uroczystości obejrzy z domu. W jej zastępstwie po kraju podróżują inni członkowie klanu Windsorów. Książę Karol przemówi dziś wieczorem na przyjęciu w pałacu w Londynie – w tym wydarzeniu towarzyszyć mu będą również Cambridge’owie, którzy do tego czasu powrócą do domu. Z kolei księżniczka Anna, uznana uczestniczka wielu zawodów jeździeckich, zastąpi królową na Epsom Derby. Książę Edward jest obecnie w oficjalnej podróży do Belfastu.

(Fot. Getty Images)

W tym samym czasie książę i księżna Susseksu, którzy przylecieli do Londynu na wczorajszą mszę dziękczynną w Katedrze św. Pawła, z dala od świateł reflektorów, w swoim dawnym domu Frogmore Cottage, świętują pierwsze urodziny córki Lilibet.

Artykuł po raz pierwszy pojawił się na Vogue.com.

Hayley Maitland
Proszę czekać..
Zamknij