Znaleziono 0 artykułów
02.05.2022

Urodzinowe zdjęcia księżniczki Charlotte

02.05.2022
(Fot. Getty Images)

Księżniczka Charlotte, córka księżnej Kate i księcia Williama, obchodzi 2 maja siódme urodziny. Z tej okazji dumni rodzice postanowili zorganizować solenizantce pamiątkową sesję zdjęciową. Za obiektywem stanęła sama księżna Cambridge.

W mediach społecznościowych księżnej i księcia Cambridge opublikowano trzy nowe zdjęcia ich córki. Księżna Kate sfotografowała Charlotte w Norfolk w weekend tuż przed jej siódmymi urodzinami. Księżniczka pozowała wśród zielonej trawy i lawendy w pobliżu rodzinnej posiadłości Anmer Hall. Dziewczynka miała na sobie pastelowy niebieski sweter, pod który założyła białą koszulę w kropki. Na jednym ze zdjęć solenizantka przytula cocker-spaniela o imieniu Orla, którego William i Kate adoptowali po śmierci ich ukochanego psa Lupo.

Dziewczynka wraz ze swoim starszym bratem, George’em, na co dzień chodzą do prywatnej szkoły Thomas's Battersea w Londynie. Ponieważ poniedziałek 2 maja jest świętem państwowym w Wielkiej Brytanii, Charlotte ma dzień wolny, który będzie mogła poświęcić na świętowanie. A powodów do radości rodzina królewska ma teraz sporo ‒ 23 kwietnia czwarte urodziny miał książę Louis, a 29 kwietnia Kate obchodziła 11. rocznicę ślubu z Williamem. 

Zuzanna Łukaszewska
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Urodzinowe zdjęcia księżniczki Charlotte
Proszę czekać..
Zamknij