Znaleziono 0 artykułów
22.07.2021

Urodzinowy portret księcia George’a

22.07.2021
(Fot. Getty Images)

Pałac Kensington opublikował urodzinowy portret pierworodnego syna księcia Williama i księżnej Kate. Za aparatem stanęła mama chłopca.

Z okazji ósmych urodzin Jego Królewskiej Wysokości Księcia Zjednoczonego Królestwa Jerzego z Cambridge, na kilka godzin przed rozpoczęciem oficjalnych uroczystości, rodzina królewska udostępniła najnowsze zdjęcie jubilata. Na fotografii autorstwa księżnej Kate widzimy księcia w granatowo-pomarańczowej koszulce polo i szortach. Te od dzisiaj może nosić wymiennie ze spodniami z długą nogawką. Zgodnie z angielską tradycją sięgającą jeszcze XVI wieku, przedstawiciele arystokracji, niezależnie od pogody, do ósmego roku życia powinni nosić krótkie spodenki. Po przełomowych urodzinach są traktowani jak dorośli.

Zdjęcie zostało wykonane na początku miesiąca w królewskiej rezydencji Anmer Hall w Norfolk, na północny-wschód od Londynu. Co uważniejsi internauci dostrzegli, że George pozował, siedząc na masce Land Rovera Defender, co ma być ukłonem w stronę zmarłego w kwietniu pradziadka chłopca, księcia Filipa, który był miłośnikiem terenowych aut.

W ostatnim czasie jubilata można było zobaczyć także na półfinale i finale Euro 2020 – kolejno 29 czerwca i 11 lipca. Podczas ostatecznego starcia Anglii z Włochami na trybunach pojawił się w towarzystwie rodziców, księcia i księżnej Cambridge, ubrany jak ojciec – w granatowo-czerwony krawat i marynarkę.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij