Znaleziono 0 artykułów
02.05.2023

Kristen Stewart na MET Galę tak wystylizowała brwi, że efekt zastąpił cały make-up

02.05.2023
Fot. Materiały prasowe/Chanel

Na uroczystość w gmachu Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku, która inaugurowała otwarcie wystawy „Karl Lagerfeld: A Line of Beauty”, Kristen Stewart pojawiła się w androgynicznej stylizacji Chanel. Wzrok na MET Gali 2023 przyciągały minimalistyczny make-up no make-up, kierujący uwagę na brwi, i nowa fryzura aktorki.

Kristen Stewart była muzą i jedną z najwierniejszych przyjaciółek domu mody Chanel w ostatnich latach życia legendarnego projektanta Karla Lagerfelda. Nie mogło więc jej zabraknąć na tegorocznej MET Gali, która inaugurowała otwarcie wystawy „Karl Lagerfeld: A Line of Beauty”. Na tę okazję gwiazda wybrała stylizację, która oddawała ducha domu mody Chanel. Aktorka zdecydowała się na androgyniczny look, w którym główną rolę grają kontrasty. Czarno-biała stylizacja składa się z krótkiej marynarki Chanel, założonej na białą, zapinaną na guziki koszulę ze zmysłowym prześwitującym panelem. Całość dopełniał potrójny, szeroki czarny krawat z logo domu mody, który przypominał kokardę. Stylizacja Kristen Stewart powstała z pomocą jej stylistki, Tary Swennen, która w nonszalancki sposób białą górę stylizacji zestawiła z czarnymi, szerokimi spodniami z niskim stanem i paskiem, który nie pozostawiał złudzeń, co do tego, że cały look to bez wyjątku Chanel. Gwiazda założyła także jedne z najmodniejszych modeli butów tego sezonu – dwukolorowe mokasyny, które zestawiła z jednym z najbardziej kontrowersyjnych trendów ostatniego czasu, z długimi białymi skarpetkami. Stylizacja świetnie pasuje nie tylko do okazji, ale też do charakterystycznego stylu aktorki, która uwielbia łamać stereotypy i wybiera nieoczywiste projekty.

MET gala 2023: Fluffy brows i make-up no make-up Kristen Stewart

Fot. Materiały prasowe/Chanel

Kristen Stewart lubi minimalizm i w takim makijażu można ją najczęściej zobaczyć nawet na czerwonym dywanie. Tym razem aktorka postawiła na make-up no make-up, w którym na pierwszy plan wysuwają się wyraziste brwi, lekko przestylizowane, krzaczaste brwi o mocnej, prostej linii. W stylizacji Stewart ważna była również fryzura – bardzo krótki nonszalancki bob.

Katarzyna Mizera
Proszę czekać..
Zamknij