Znaleziono 0 artykułów
31.03.2023

Najwygodniejsze mokasyny na wiosnę

31.03.2023
Bella Hadid (Fot. Getty Images)

Bella Hadid i Hailey Bieber noszą wygodne mokasyny w stylu preppy, które zdominowały pokazy na sezon wiosna-lato 2023. Podobne modele butów znajdziemy w kolekcjach Gucci, Bottegi Venety i Prady. 

Jeśli szukasz idealnej pary mokasynów, trafiłaś we właściwe miejsce. Niegdyś kojarzone z bibliotekarkami i uczniami szkoły podstawowej, loafersy pozbyły się sztywnego wizerunku dzięki projektantom. Na pokazach widzieliśmy masywne modele będące interpretacją trendu na buty z grubą podeszwą.

W szafie Belli Hadid, która lubi styl preppy, znajdziemy wiele inspirujących modeli. Supermodelka jest fanką butów Academy od Louis Vuitton, które wyróżniają się grubą podeszwą, gładką skórzaną cholewką i monogramem Dauphine. Hailey Bieber też eksperymentuje ze szkolnym mundurkiem, nosząc mokasyny ze szczotkowanej skóry od Prady.

Hailey Bieber (Fot. Getty Images)

Nowoczesne podejście do butów w szkolnym stylu można również zobaczyć w kolekcjach takich domów mody, jak Bottega Veneta, Roger Vivier i Gucci (Horsebit to ponadczasowy klasyk). Podczas gdy traktorowe podeszwy pozostają w trendach, GH Bass i COS oferują minimalistyczne modele dla tych, którzy wolą płaskie obuwie w bardziej eleganckim wydaniu.

Tekst oryginalnie ukazał się na vogue.co.uk

 

 

 

 

Alice Cary
Proszę czekać..
Zamknij