Znaleziono 0 artykułów
10.01.2024

Królowa Letycja sięga po nowy model butów. To klasyk, który wiosną i latem podbije ulice

10.01.2024
Fot. Getty Images

Hiszpańska królowa Letycja już teraz sięga po hit sezonu wiosna-lato 2024. Lakierowane pantofle na niskim obcasie i z paskiem wokół kostki to model, który warto mieć w szafie.

Hiszpańska królowa Letycja angażuje się w działalność społeczną. Już na początku roku odwiedziła siedzibę Stowarzyszenia na rzecz Zapobiegania, Reintegracji i Opieki nad Kobietami Pracującymi Seksualnie w Madrycie. Organizacja zajmuje się m.in. wspieraniem osób, które doświadczyły wykorzystania seksualnego czy są ofiarami handlu ludźmi. Mimo chłodnej styczniowej aury elegancka stylizacja, na którą zdecydowała się królowa Letycja, zawiera buty, które – jak wszystko wskazuje – staną się bardzo modne latem 2024 roku.

Fot. Getty Images

Królowa Letycja stawia na ponadczasowy model butów

Buty, które założyła hiszpańska monarchini, to nie są jej ulubione espadryle, czółenka ze spiczastym noskiem, połyskujące złote szpilki, sandały, buty na kaczuszce ani nawet szpilki na niskim obcasie. Klasyczne buty, które królowa Letycja wybrała tym razem, to lakierki owalnym noskiem i paskiem zapinanym nad kostką. Można je uznać za ewolucję tak modnych baletek albo wariację na temat modelu Mary-Jane.

Fot. Getty Images

Bez względu jednak na niuanse nazewnictwa, ten model warto mieć na uwadze, bo jest niezwykle uniwersalny – pasuje do sukienek, jeansów czy szortów. Przy długości nogawki trzy czwarte, zmysłowo podkreśla kostkę.

I mimo że po buty na niskim obcasie Letycja nie sięga często, tym razem przeważającym argumentem wydaje się wygoda. Łącząc jednak dopasowany żakiet w kratę z rozszerzanymi spodniami w kant i modnymi butami, jak zawsze dotrzymuje kroku trendom. Choć tak naprawdę wybiera klasykę, stylizacje królowej Letycji są nowoczesne i funkcjonalne.

Marta Szwarc
Proszę czekać..
Zamknij