Znaleziono 0 artykułów
08.01.2024

Czółenka na kaczuszce to nowe ulubione buty królowej Letycji, tak jak kiedyś Lady Di

08.01.2024
Królowa Letycja towarzyszy księżniczce Eleonorze podczas wojskowej ceremonii (Fot. Getty Images)

Królowa Letycja od lat umiejętnie łączy dworski dress code z trendami, nie dziwi więc, że w tym sezonie kolejny już raz na publiczne wydarzenie założyła modne czółenka na kaczuszce. Przed laty kitten heels były też jednymi z ulubionych butów księżnej Diany.

Królowa Letycja towarzyszy księżniczce Eleonorze podczas wojskowej ceremonii

Pierwszy weekend 2024 roku dla hiszpańskiej rodziny królewskiej wyjątkowy. Najstarsza córka króla Filipa VI i królowej Letycji po raz pierwszy wzięła bowiem aktywny udział w wojskowej ceremonii. W tym ważnym dniu księżniczce Eleonorze towarzyszyła oczywiście mama – królowa Letycja – która jak zwykle zachwyciła stylizacją nie tylko idealną na wspomnianą okazję, ale także bezbłędnie wpisującą się w obecne trendy. Monarchini pojawiła się w królewskim pałacu w eleganckiej stylizacji z perłową koszulą w roli głównej, spódnicą z wysokim stanem i czółenkami kitten heels.

Królowa Letycja w modnych butach na kaczuszce pokazuje, że zawsze dotrzymuje kroku trendom

Królowa Letycja to niepodważalna ikona stylu, która z chęcią przenosi trendy na hiszpański dwór. I choć mogłoby się wydawałoby, że sezonowe tendencje nie najlepiej sprawdzą się podczas pełnienia oficjalnych królewskich obowiązków, hiszpańska monarchini udowodniła nie raz, że wszystko jest kwestią dodatków. Tym razem żona króla Filipa VI wzięła udział w wojskowej ceremonii w eleganckiej stylizacji, której bazę stanowiła połyskująca bluzka z długim rękawem i stójką. Do tego królowa Letycja założyła długą czarną spódnicę z wysokim stanem. Takie ubrania doskonale współgrały z modnymi czółenkami na kaczuszce.

Królowa Letycja w modnych butach na kaczuszce (Fot. Getty Images)

Królowa Letycja to mistrzyni arystokratycznego stylu

Królowa Letycja zestawiła połyskującą bluzkę z czarną spódnicą i subtelną biżuterią w postaci delikatnego pierścionka i kolczyków oraz iście królewską fryzurą. Idealnie zaczesany kucyk nadał całości niezwykle wyrafinowanego charakteru.

Aleksandra Lipka
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Czółenka na kaczuszce to nowe ulubione buty królowej Letycji, tak jak kiedyś Lady Di
Proszę czekać..
Zamknij