Znaleziono 0 artykułów
29.02.2024

Królowa Letycja ścięła włosy i nosi modnego long boba

29.02.2024
Fot. Getty Images

To się nazywa radykalne cięcie. Na wiosnę królowa Letycja ścina włosy. Czy modny long bob, który stał się jej nową fryzurą, to najlepszy wybór dla kobiety w dojrzałym wieku?

Hiszpańska monarchini przyzwyczaiła nas do prostych, długich, lśniących włosów, w których zwykle pobłyskiwały srebrne nitki. Styl królowej Letycji zawsze łączył elegancję z naturalnością i w tej kwestii nic się nie zmieniło – jej nowa fryzura zachowuje naturalny kolor, a to co okazuje się rewolucją to jej długość.

Idealne fryzury damskie na wiosnę to takie, które uwalniają nową energię. Fot. Getty Images

Nowa fryzura Letycji: Long bob

Idealne fryzury damskie to według obiegowej opinii proste długie włosy albo bob. Ten drugi jest modny od kilku sezonów i ma swoje ambasadorki w osobach Anji Rubik, Seleny Gomes, czy Billie Eilish. Każda z tych gwiazd zinterpretowała słynną fryzurę na swój sposób, nosząc ją z grzywką lub bez, z symetrycznym, albo przesuniętym przedziałkiem, z prostymi, albo wywiniętymi końcówkami. A czasem, tak jak Zendaya – w wersji z kręconymi włosami.

Long bob, na którego zdecydowała się królowa Letycja, idąc w ślady Penélope Cruz, jest dłuższy przez co bardziej elegancki. Perfekcyjne wyrównane końcówki podkreślają witalność, a rozpromieniona twarz królowej udowadnia, że klasyczna fryzura damska może dodawać lekkości i młodzieńczej energii.

Modowy styl królowej Letycji pozostaje niezmienny

Nowa fryzura to tyko małe odświeżenie, koncepcja stylu pozostaje niezmienna, o czym przekonuje nas garderoba królowej na oficjalnym spotkaniu z prezydentem Paragwaju i jego żoną. Damski garnitur, do którego Letycja ma słabość, tym razem w stalowym kolorze, monarchini połączyła z prostym czarnym topem i drobną biżuterią. Klasyczny kobiecy styl pokreśliła szpilkami.

Marta Szwarc
Proszę czekać..
Zamknij