Znaleziono 0 artykułów
22.10.2021

Krótki bob: jak gwiazdy noszą najmodniejszą fryzurę sezonu?

22.10.2021
(Fot. Getty Images)

Krótki bob to najmodniejsza fryzura tej jesieni. Można go nosić na wiele sposobów, zatem z łatwością dopasuje się do każdego kształtu twarzy. Zobaczcie, jak krótkiego boba stylizują gwiazdy.

Selena Gomez: geometryczna precyzja

Nie od dziś wiadomo, że Selena Gomez lubi eksperymentować z fryzurami. Widzieliśmy ją już w różnej długości luźnych falach oraz w kręconych włosach. Z grzywką i bez, w blondzie oraz ciemnych odcieniach. Ostatnio zaprezentowała nową stylizację. Wybrała krótkiego boba z ostrym cięciem tuż za linią żuchwy i przedziałkiem po środku głowy. Dzięki temu, że włosy w nowej fryzurze Seleny są wymodelowane na prosto, stylizacja zachowuje swój geometryczny kształt. Na Instagramie piosenkarka prezentuje boba w ciemnym odcieniu z wersami „I feel pretty” w tle. 

Anja Rubik: delikatność

Anja Rubik, którą wszyscy pamiętamy jako syrenę o gęstych falach z teledysku Maty,  prezentuje krótkiego boba w lekkim nieładzie. Jej blond fryzura sprawia wrażenie lekkości i jest bardzo subtelna. Modelka pojawiła się w niej niedawno na pokazie Saint Laurent. Krótki bob bardzo dobrze wyeksponował oryginalny naszyjnik. 

Fryzura doskonale podkreśliła także masywne dodatki - muszkę w kolorze biskupim oraz lejące się kolczyki, które modelka nosiła podczas pokazu na cześć Albera Elbaza. Krótkie cięcie idealnie dopasowało się także do okularów o wyraźnej, poziomej linii. 

Billie Eilish: wyrazistość

Krótkiego boba do linii żuchwy nosi także Billie Eilish. Platynowe blond kosmyki piosenkarka wyraźnie zawija na zewnątrz oraz pozostawia gęstszą po bokach grzywkę. 

Kaia Gerber: bob w kształcie litery A

Modelka Kaia Gerber od wielu sezonów wierna jest stylizacjom z krótkimi włosami. Ostatnio układa jej w delikatne lub ostre fale albo upina w kucyk z tyłu głowy. Bob w kształcie litery A w jej wykonaniu jest lekki, a kształt twarzy delikatnie wydobywa lekkie „zgięcia” włosów na wysokości kości policzkowych.

(Fot. Getty Images)

Vivienne Rohner: french bob

Modelka Vivienne Rohner, która otworzyła w tym roku pokaz Chanel wiosna-lato 2022, wybrała boba we francuskim stylu, z równym przedziałkiem po środku. Kosmyki lekko zawijają się tu do wewnątrz. 

(Fot. Getty Images)

Alexa Chung: piękny nieład

Alexa Chung, następna zwolenniczka krótkich włosów, proponuje nieco dłuższą wersję krótkiego boba – z włosami sięgającymi do połowy szyi. Kosmyki są u dołu lekko pofalowane, a przedziałek nieregularny. 

(Fot. Getty Images)

 

Hanna Łopuszyńska
Proszę czekać..
Zamknij