Znaleziono 0 artykułów
12.03.2021

Fryzura na teraz: Krótki bob

12.03.2021
Fot. IMaxTree

Masz dosyć długich włosów? Dzięki najmodniejszemu cięciu sezonu poczujesz się kobieco, nowocześnie i świeżo.

Nadal nosimy boba, choć jego warianty wciąż się zmieniają. Teraz przyszedł czas na jego krótką wersję. – W tym cięciu największe znaczenie ma długość – mówi Luke Hersheson, fryzjer. – Jego krótka wersja jest bardziej śmiała niż pozostałe, bo podkreśla linię żuchwy. Jest świetna dla osób, które mają dosyć długich włosów.

Wybierając taką fryzurę, warto zainspirować się Winoną Ryder z lat 90., influencerką Taylor LaShae czy modelką Barbarą Valente. Według Hershesona sprawdzi się przy każdym kształcie i rysach twarzy, a u kobiet o falowanych włosach podkreśli ich naturalną strukturę. – „Niedoskonałe” wykończenie czyni ją doskonałą – tłumaczy fryzjer. – Jeśli mamy dość niesforne włosy i nie czujemy się komfortowo, nosząc je całkowicie naturalnie, wysuszmy je, a następnie spryskajmy wodą w spreju lub mgiełką do twarzy.

Jeśli wciąż zastanawiacie się, dlaczego warto wybrać akurat to cięcie, pamiętajcie, że nie wymaga częstych wizyt u fryzjera. – Kiedy krótkie włosy odrastają, fryzura staje się zupełnie inna. Dzięki temu szybko się nią nie nudzimy – mówi Hersheson.

Artykuł oryginalnie ukazał się na Vogue.co.uk.

Hannah Coates
Proszę czekać..
Zamknij