Znaleziono 0 artykułów
25.03.2024

Księżna Charlene wiosną 2024 roku nosi krótką fryzurę na pazia

25.03.2024
(Fot. Getty Images)

Na nic się zdały migoczące cekiny, pełen przepychu wystrój sal Monte-Carlo Sporting w stylu „Gorączki sobotniej nocy” oraz ekstrawagancki kombinezon jak ze złotej ery disco. Podczas dorocznego charytatywnego Balu Róży w Monako i tak najczęściej komentowano nową fryzurę księżnej Charlene. Odmieniona Charlene zaskoczyła wszystkich gości swoją metamorfozą.

Charakterystyczny blond, z którego na przestrzeni 11-letniej kariery pływackiej i 13 lat na monakijskim dworze, zrezygnowała prawdopodobnie tylko raz (na rzecz czekoladowego brązu). Piękna, miodowa poświata stosowana wymiennie z platyną, baby bangs oraz długość nieprzekraczająca linii ramion. A do tego pełen wachlarz fryzur. Z każdym kolejnym publicznym wystąpieniem księżna Charlene udowadnia, że to krótkie cięcie daje największe pole do popisu. Skoncentrowane wokół twarzy, dodaje pazura (patrz: punkowa fryzura z 2020 roku), może stać się minimalistycznym tłem dla stylizacji (klasyczne uczesanie z lat 2013-2016) lub jak podczas organizowanego w nocy z 23 na 24 marca 2024 roku Balu Róży, totalnie ją przyćmić.

Księżna Monako oczarowała publiczność podczas uroczystego balu

Tegoroczne przyjęcie charytatywne, zainicjowane 70 lat temu przez Grace Kelly, odbyło się pod hasłem „Disco”. I takie też były stroje gości: pełne blasku, ekstrawaganckie, niekiedy zakrawające o kicz rodem z lat 70. i 80. XX wieku.

(Fot. Getty Images)

Spektakularna metamorfoza. Księżna Charlene zachwyca modną fryzurą (i nie tylko)

Gospodyni wydarzeniu małżonka księcia Alberta II wybrała na tę okazję efektowny kombinezon z atelier Eliego Saaba. Projekt miał charakterystyczne dla końcówki XX wieku rozszerzane nogawki, długi rękaw i kopertowy dekolt z wszytą pod spód wstawką. Całość od stóp do głów pokryto blikującymi z każdym krokiem srebrnymi cekinami, które dodatkowo łapały barwy rozlokowanych w gmachu Monte-Carlo Sporting dekoracji. Kreację dopełniły subtelne dodatki - srebrzyste sandałki, metaliczna kopertówka o futurystycznym rysie, wodospadowe kolczyki, bukiecik goździków dopełniony maleńkimi kulami disco - i odświeżona fryzura.

Księżna Charlene zmieniła fryzurę. Nowe cięcie arystokratki to idealna propozycja dla krótkich włosów na lato

Zainspirowana córeczką, księżniczką Monako Gabrielą, Charlene postawiła na krótkiego, cieniowanego boba z prostą grzywką, którego można by podciągnąć pod modne w sezonie wiosna-lato 2024 cięcie bixie (wariacja na temat kultowego już pixie cut) lub okrytą złą sławą fryzurę na pazia. Choć ta, w wydaniu księżnej, staje się jak najbardziej stylowa. Ta nowa odsłona – odważna fryzura księżnej – może zapowiadać zmianę stylu Charlene Grimaldi.

Zobacz także

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij