Znaleziono 0 artykułów
15.12.2023

Charlene zachwyca kreacją na tegorocznej kartce świątecznej rodziny książęcej Monako

15.12.2023
Rodzina książęca Monako (Fot. Getty Images)

Pałac Książęcy w Monako opublikował tegoroczną kartkę świąteczną. Za zdjęciu widzimy Księcia Alberta i Księżnej Charlene, wraz z dziećmi, a w tle scenografię, w której dominują odcienie złota i srebra. W przeciwieństwie do kartki sprzed dwóch lat,  w tym roku rodzina postawiła na tradycyjne zdjęcie.

Kartka świąteczna Księcia Alberta i Księżnej Charlene

Opublikowana 15 grudnia kartka świąteczna rodziny książęcej Monako to znak, że monarchia powraca do tradycji. W 2021 roku Pałac Książęcy w Monako zaprezentował zamiast fotografii ilustrację. W tym roku rodzina zdecydowała się jednak na dawne rozwiązanie i opublikowała zdjęcie, na którym Książe Albert i Księżna Charlene pozują wraz z dziećmi, z Jacquesem i Gabriellą.

Tradycyjne zdęcie Księcia Alberta i Księżnej Charlene

Kartka utrzymana jest w tradycyjnym charakterze, zgodnym z królewską etykietą. Księżna Charlene jako jedyna z bohaterów zdjęcia zapozowała w stylizacji pozbawionej klasycznych ciemnych kolorów. Na fotografii możemy podziwiać żonę głowy państwa w szlachetnej, ciemnozłotej aksamitnej sukni z delikatnie odkrytym ramieniem oraz w jej ulubionej srebrnej biżuterii, w postaci długich kolczyków i efektownej bransoletki. Książe Albert uwieczniony został w eleganckim garniturze z białą koszulą i czerwoną muszką, stanowiącą dyskretny, świąteczny akcent. Taką samą stylizację zaprezentował wtulony w mamę młody następca tronu, Tye że z muszką w zielonym odcieniu. Jego siostra Gabriella założyła natomiast ciemnobordową sukienkę i cekinowe baletki.

Świąteczna kartka ze złotymi ozdobami na choince

W tym roku rodzina książęca zapozowała na tle królewskiej scenerii. Na zdjęciu widać siedzącą księżną Charlene oraz pozujące obok niej dzieci, podczas gdy książe Albert uśmiecha się, stojąc tuż za nimi. W tle stoi przystrojona złoto-srebrnymi ozdobami choinka. Cała scenografoa zachowana jest w złotej tonacji, która nie przyćmiła jednak tego, co na zdjęciu najistotniejsze. Zimowe tło dodało całości wyrafinowanego charakteru.

Aleksandra Lipka
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Charlene zachwyca kreacją na tegorocznej kartce świątecznej rodziny książęcej Monako
Proszę czekać..
Zamknij