Znaleziono 0 artykułów
22.12.2021

Ilustrowana kartka świąteczna rodziny książęcej Monako

22.12.2021
(Fot. Getty Images)

Kartka świąteczna rodziny książęcej Monako wygląda w tym roku wyjątkowo. Nie przedstawia, jak w poprzednich latach, zdjęcia księżnej Charlene i księcia Alberta z dziećmi. Tegoroczna kartka jest ilustrowana.

Ilustracja pojawiła się na instagramowym koncie księżnej Charlene 21 grudnia. Widnieją na niej księżna w żółtej sukni, książę Albert w granatowym garniturze, białej koszuli, z błękitnym krawatem. Stoją przy choince z dziećmi, 7-letnimi bliźniętami: księciem Jacquesem i księżniczką Gabriellą. Ten pierwszy ma na sobie białą koszulę, granatowe spodnie i marynarkę w jaśniejszym odcieniu. Jego siostra została przedstawiona w bladoróżowej sukience do kolan. Pod choinką w ciepłych odcieniach – żółtym i czerwonym – leżą prezenty. „Z całego serca życzę wszystkim pięknych i bezpiecznych świąt” – podpisała post księżniczka.

Kartka świąteczna rodziny książęcej Monako z 2020 roku była fotografią na tle choinki. Wystrój wnętrza, ozdoby, a także stroje utrzymane były w zimnych, stonowanych barwach, uzupełnionych złotymi elementami. Rok temu książę Albert wystąpił w stroju pomocnika Świętego Mikołaja z czapką z pomponem i okularami z motywem rogów renifera.

Księżna Charlene wróciła do Monako w połowie listopada po sześciomiesięcznym pobycie w RPA, gdzie przeszła kilka operacji ucha, nosa i gardła. 11 dni po powrocie, wraz z bliskimi zdecydowała, że uda się na leczenie w zamkniętym ośrodku. Miała cierpieć z powodu „skrajnego wyczerpania fizycznego i psychicznego”, jak powiedział jej mąż książę Albert w rozmowie z magazynem „People”. 19 listopada nie wzięła udziału w narodowym Święcie Księcia Rainiera. Pomimo leczenia, 10 grudnia podzieliła się na Instagramie zdjęciami z urodzin swoich dzieci.

Hanna Łopuszyńska
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Ilustrowana kartka świąteczna rodziny książęcej Monako
Proszę czekać..
Zamknij