Znaleziono 0 artykułów
19.07.2022

Letni styl księżnej Charlene

19.07.2022
Fot. Getty Images

Księżna Charlene, po tym jak wróciła do pełnienia oficjalnych obowiązków, pojawia się na kolejnych uroczystościach w doskonale dobranych stylizacjach. Na 73. Galę Balową Czerwonego Krzyża w Monako założyła srebrzystą sukienkę Prady.

Księżna wróciła do Monako po tym, jak w listopadzie 2021 roku udała się na leczenie do ośrodka zamkniętego z powodu skrajnego wyczerpania fizycznego i psychicznego. Książę Albert, wyjaśniając publicznie stan zdrowia żony, podkreślał wtedy, że wszelkie problemy, z jakimi zmaga się Charlene, nie mają związku z kondycją ich małżeństwa.

W marcu księżna powróciła do Monako, a od koniec maja pojawiła się z rodziną na Grand Prix Formuły 1. Znana z doskonałego gustu, zachwycała podczas tego wydarzenia stylizacją – miała na sobie lawendowy kombinezon Terrence’a Braya.

Fot. Getty Images

18 lipca Charlene wzięła udział w 73. Gali Balowej Czerwonego Krzyża w Monte Carlo. Tym razem postawiła na srebrzystą suknię maksi od Prady, której tkaninę wyszyto kryształkami, układającymi się w kwiaty.

Odkryte ramiona podkreślały wysportowaną sylwetkę byłej pływaczki. Stylizację uzupełniła sandałkami na obcasach Versace, błyszczącą kopertówką Judith Leiber i diamentową biżuterią Van Cleef & Arpels – bransoletką i naszyjnikiem z ozdobami w kształcie motyli. Całość prezentowała się zwiewnie, lekko, świeżo.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Letni styl księżnej Charlene
Proszę czekać..
Zamknij