Znaleziono 0 artykułów
06.12.2023

Księżna Kate olśniewa w błyszczącej sukni wieczorowej Jenny Packham

06.12.2023
Księżna Kate pozostaje wierna ulubionej cekinowej sukni, do której nosi tiarę Lady Di (Fot. Getty Images)

Księżna Kate pojawiła się na przyjęciu w pałacu Buckingham w cekinowej sukni projektu Jenny Packham i diamentowej tiarze Lady Di. Tę samą kreację założyła na czerwcowe wesele księcia Husajna i księżniczki Rajwy w Jordanii.

Zjawiskowa księżna Kate pokazała dwie doskonałe stylizacje jednego dnia. Rano pojawiła się w niebieskim (ulubiony kolor Lady Di) garniturze domu mody Alexander McQueen, a wieczorem olśniła wszystkich w cekinowej sukni projektu Jenny Packham. Wyjątkowa suknia ma stałe miejsce w jej sercu. A królewski styl księżnej Kate niezmiennie zachwyca.

Księżna Walii w oszałamiającej sukni pojawiła się już latem na weselu

W błyszczącej sukni żona księcia Williama bawiła się na ślubie księcia Husajna i księżniczki Rajwy z Jordanii. Wieczorowe suknie księżnej Kate budzą podziw – księżna Kate często zachwyca w cekinach. Kreacja z długim rękawem, którą pierwszy Kate miała na sobie w czerwcu, idealnie nadaje się na oficjalne przyjęcia. Czy to na platynowy jubileusz, czy galę charytatywną – księżna zawsze wie, jak olśnić gości.

Księżna Kate w cekinowej sukni Jenny Packham (Fot. Getty Images)

Królewskie kreacje wymagają odpowiedniej oprawy

Najlepsze stylizacje księżnej Kate uzupełnia zawsze drogocenna biżuteria. Księżna Kate złotą suknię uzupełniła zdecydowała się na dodatki w postaci swojej ulubionej tiary Lover's Knot oraz biżuterii - długich, mieniących się kolczyków Greville Chandelier z kolekcji Elżbiety II. Całość uzupełniły królewskie sygnety – niebieska szarfa oraz Order Rodziny Królewskiej. Wybierając tak charakterystyczne akcesoria, księżna Walii zrezygnowała z dodatkowych zdobień. Postawiła także na niezwykle subtelny makijaż.

Ulubione projektantki księżnej Kate szyją dla niej wyjątkowe suknie

Księżna Walii posiada w swojej szafie wiele kreacji, które założyła więcej niż jeden raz. Takim przykładem jest inna suknia projektu Jenny Packham w ciemnogranatowym odcieniu, która w szafie Kate gości już od ponad 10 lat. Żona księcia Williama w tiulowej kreacji zadebiutowała podczas kolacji w pałacu Kensington w 2013 roku. Rok później założyła ją ponownie na galę National Portrait Gallery i kolację z okazji 600-lecia St Andrews w Nowym Jorku. Do ulubionych marek monarchini należą także The Vampire's Wife czy Erdem. Efekt Kate działa – każda jej kreacja natychmiast się wyprzedaje. Kreacje wieczorowe księżnej Kate budzą szczególny podziw.

Aleksandra Lipka
Proszę czekać..
Zamknij