Znaleziono 0 artykułów
24.03.2022

Księżna Cambridge w sukni Jenny Packham podczas wizyty na Jamajce

24.03.2022
(Fot. Getty Images)

Księżna Kate zachwyca swoimi kolejnymi stylizacjami podczas oficjalnych spotkań na Karaibach – tak było na przyjęciu w ruinach Majów w Cahal Pech, czy podczas wizyty w Belize. Tym razem Kate wyglądała wyjątkowo w sukni Jenny Packham na uroczystej kolacji na Jamajce.

Wizytę na Karaibach księżna i książę Cambridge rozpoczęli 19 marca. Para podróżuje po Belize, Jamajce i Bahamach, a okazją jest platynowy jubileusz królowej Elżbiety II. Te trzy kraje należą do Brytyjskiej Wspólnoty Narodów, w których królowa Elżbieta jako monarchini pełni funkcję głowy tych państw. Jest to pierwsza wspólna i oficjalna podróż zagraniczna księżnej Kate i księcia Williama od początku pandemii.

Na kolację na Jamajce Kate Middleton założyła kreację swojej ulubionej projektantki Jenny Packham. Nie po raz pierwszy przy okazji oficjalnych wizyt decyduje się na jej stroje – pamiętamy połyskującą suknię, jaką miała na sobie podczas premiery „No Time to Die” w Londynienoszone więcej niż raz i przerabiane wieczorowe kreacje, czy te wybierane na czerwony dywan.

Tym razem księżna Cambridge zdecydowała się na zieleń – nie bez powodu, podczas karaibskiej podróży odwołuje się w swoich stylizacjach do kolorów flag krajów, które odwiedza. Suknia zaprojektowana została przez Jenny Packham specjalnie na tę okazję – góra z odkrytymi ramionami wykończona była drapowaniami z tiulu, talia została podkreślona wcięciem, rozkloszowany obszerny dół ciągnął się po ziemi. Materiał ozdobiony został cekinami, a cała kreacja – przypiętymi do piersi i boku kotylionem z wizerunkiem królowej oraz gwiazdą z Królewskim Orderem Wiktoriańskim. Włosy Kate zaczesała gładko do tyłu, stylizację uzupełniały diamentowe kolczyki oraz bransoletka – dodatki Kate pożyczyła na tą specjalną okazję od królowej Elżbiety.

Nie po raz pierwszy księżna Cambridge pojawiła się na ważnym oficjalnym przyjęciu w szmaragdowej sukni. W podobnym odcieniu zieleni wystąpiła w ubiegłym roku podczas gali dobroczynnej Royal Variety Performance.

Weronika Kochel
Proszę czekać..
Zamknij