Znaleziono 0 artykułów
22.03.2022

Księżna Kate w połyskującej sukni The Vampire’s Wife

22.03.2022
Fot. Getty Images

Księżna Kate zachwyca stylizacjami podczas wizyty na Karaibach. Po dziewczęcej sukience, przyszedł czas na kreacje w stylu glamour. Na przyjęcie w ruinach Majów w Cahal Pech, księżna wybrała cekinową suknię od The Vampires Wife w odcieniu truskawkowego szampana.

W niedzielę 20 marca księżna i książę Cambridge przylecieli do Belize, aby rozpocząć podróż po Karaibach w ramach obchodów platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II. Następnego dnia zostali zaproszeni na przyjęcie w ruinach Majów w Cahal Pech. Kate pojawiła się na uroczystości w długiej, połyskującej sukni od The Vampires Wife w odcieniu truskawkowego szampana. Stylizacje uzupełniła kopertówką Mayan oraz okrągłymi, dużymi kolczykami brytyjskiej marki O'nitaa. Towarzyszący jej William, postawił na komplet w niebieskich barwach, składający się z koszuli, spodni i marynarki. Na wydarzeniu nie zabrakło ważnych osobistości, obecny byli, m.in. premier Belize Johnny Briceño, członkowie rządu oraz znani mieszkańcy.

Fot. Getty Images

Cieszymy się, że jesteśmy tu z wami. Nie mogliście wybrać piękniejszej scenerii niż Cahal Pech. Mieliśmy okazję zwiedzić niezwykłe ruiny w Caracol i podziwiać pomysłowość waszych przodków Majów. Te miejsca są świadectwem dumnej historii Belize – powiedział książę William w trakcie przemówienia. – Jestem zaszczycony, że mogę przekazać najserdeczniejsze życzenia od mojej babci, królowej Elżbiety II, z okazji jej platynowego jubileuszu. Zawsze z sentymentem wspomina swoje podróże tutaj, w tym pamiętną wizytę w Cahal Pech w 1994 roku – dodał.

Monarcha podziękował również mieszkańcom Belize za wsparcie Ukrainy: – Dziękuję, że Belize przyłączyło się do wielu innych krajów, potępiając inwazję i opowiadając się za pokojem. Dziś myślimy o tych, którzy walczą w Ukrainie i solidaryzujemy się z nimi – zadeklarował książę William.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij