Znaleziono 0 artykułów
04.03.2020

Kate Middleton pokochała zieleń

04.03.2020
Kate i William w Dublinie (Fot. Getty Images)

Podczas oficjalnej wizyty w Irlandii księżna Cambridge pokazała się w stylizacjach w tamtejszych barwach narodowych, w tym w kreacji The Vampire’s Wife. Ale zieleń Kate nosi nie od dzisiaj. 

Zieloną suknię Falconetti marki The Vampire’s Wife (do jej fanek należą Alexa Chung, Florence Welch i Keira Knightley) Kate Middleton włożyła na wizytę w dublińskim pubie Gravity Bar przy browarze Guinnessa. Falbanki, błysk i klasyczny fason wyróżniają kreację kultowej firmy założonej przez Susie Cave. Odcień sukni to ukłon w stronę barw narodowych Irlandii, gdzie księżna wraz z mężem, księciem Williamem, odbywa oficjalną wizytę.

Kate w Dublinie (Fot. Getty Images)
Kate i William w Dublinie na spotkaniu z prezydentem Irlandii i jego żoną (Fot. Getty Images)

Poprzednim punktem programu była wizyta w instytucjach rządowych. W Dublinie Kate i William spotkali się z prezydentem Irlandii, Michaelem D. Higginsem i jego żoną, Sabiną Coyne. Na potrzeby tego wydarzenia księżna zdecydowała się na inną zieloną stylizację – dwurzędowy płaszcz Catherine Walker oraz wzorzysty zestaw Alessandry Rich z kolekcji na sezon wiosna-lato 2020. Mocne detale? Baskinka, plisy i bufiaste rękawy.

Kate w Dublinie (Fot. Getty Images)


Dodatki Kate – welurowa opaska, buty ( Emmy London) i kopertówka (Dora marki L.K. Bennett) – też były zielone. Total looki, jak dowodzą także pokazy na nadchodzący sezon, jesień-zima 2020-2021, są w cenie. Kate wpisała się więc w trendy, jednocześnie składając hołd Irlandii.

Kate w Londynie (Fot. Getty Images)

Ale zieleń stała się znakiem rozpoznawczym Kate już wcześniej. Tydzień temu pokazała się na londyńskim stadionie olimpijskim w sweterku Mango i szerokich spodniach Zary. W ramach działalności jednej z organizacji charytatywnych, objętych patronatem pary książęcej, SportsAid, spotkała się z małymi sportowcami. Pokazała też, że świetnie biega. I, jak zwykle, dowiodła dystansu do siebie. Od czasu wywiadu, w którym opowiedziała o trudach macierzyństwa, księżna zyskała jeszcze bardziej ludzką twarz.

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij