Znaleziono 0 artykułów
28.02.2023

Krótki shag: Nowa ulubiona fryzura dojrzałych Francuzek

28.02.2023
Isabelle Huppert (Fot. Getty Images)

Isabelle Huppert zaliczana jest do wąskiego grona najbardziej stylowych gwiazd po sześćdziesiątce. Aktorka 26 lutego udała się do Mediolanu, żeby z pierwszego rzędu obejrzeć najnowszą kolekcję od Armaniego i przy okazji zaprezentować swoją spektakularną metamorfozę.

Nie bez powodu paryskie dziewczyny uważane są za jedne z najmodniejszych kobiet świata. Z domu wychodzą w potarganych włosach, minimalistycznym makijażu i obszernych dżinsach, zawsze wyglądając przy tym stylowo. W ostatnich miesiącach coraz częściej inspirują nas jednak dojrzałe ikony francuskiego kina. Pewne siebie, balansują pomiędzy elegancją a modowymi eksperymentami i na pierwszym miejscu stawiają autentyczność. Jedną z nich jest Isabelle Huppert. Aktorka, która niedługo świętować będzie swoje 70. urodziny, nie myśli o emeryturze i przy każdym publicznym wyjściu zaskakuje kreatywnością. 

Isabelle Huppert (Fot. Getty Images)

Huppert 26 lutego pojawiła się w idealnie skrojonym garniturze i dużych okularach na pokazie najnowszej kolekcji Armaniego na sezon jesień-zima 2023. Stylizację uzupełniła małymi kolczykami w kształcie koła i nową, krótką fryzurą. Dla aktorki, która do tej pory była wierną fanką sięgających ramion fal, jest to spora metamorfoza.

Nonszalancki shag Huppert to jedno z najmodniejszych cięć nowego sezonu. Stylowa fryzura łączy w sobie dodające objętości liczne warstwy z rockandrollowym charakterem. Doskonale wystylizowane fale stanowią ramę dla jej ostrych kości policzkowych i sprawiają, że całość prezentuje się niezwykle ekscytująco. Jaśniejsze pasemka w kolorze truskawkowego blond nadają natomiast krótkiej fryzurze trójwymiarowego efektu.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij