Znaleziono 0 artykułów
30.11.2023

Księżniczka Eleonora naśladuje styl mamy, królowej Letycji i pożycza dodatki z jej szafy

30.11.2023
Fot. Getty Images

Córka idzie w ślady matki. Księżniczka Asturii Eleonora i królowa Hiszpanii Letycja wzięły udział w otwarciu XV kadencji parlamentu ubrane w uzupełniające się stylizacje. To nie przypadek – fasony, marki, kolorystyka, a nawet fryzury, zostały idealnie ze sobą zgrane.

18-letnia Eleonora Burbon sięga po klasyczną modę.

Córka królowej Letycji, infantka Eleonora podczas uroczystego otwarcia XV kadencji hiszpańskiego parlamentu wystąpiła w zielonej sukience od Adolfo Domíngueza, czyli jednej z ulubionych marek Letycji. Model w kształcie litery „A”, z krótkim rękawem, wciąż jest dostępny w sklepie internetowym marki, kosztuje około 249 euro.

Fot. Getty Images

Ciemnozieloną sukienkę księżniczka Asturii Eleonora zestawiła z camelowym płaszczem i butami na wysokim obcasie wykończonym na złoto, co było intrygującym przełamaniem wyważonej, klasycznej stylizacji. Zresztą buty, a konkretnie model Vivian marki Hugo Boss to kolejne powiązanie z szafą Letycji. Nie jest bowiem tajemnicą, że królowa Hiszpanii ceni ten brand i często po niego sięga.

Księżniczka Eleonora i Królowa Letycja podkreślają stylizacją łączące je więzy?

Podczas wydarzenia hiszpańska królowa zdecydowała się na bordową sukienkę za kolano, której taliowany fason, czy gładki materiał utrzymany w wyrazistym kolorze przypominał sukienkę córki. Nawet połączenie zieleni z bordo wydaje się harmonijne i bardzo świąteczne. Zarówno żona króla Filipa jak i jego córka miały też podobne fryzury – długie proste włosy z przedziałkiem, zarzucone na ramiona. I choć wpatrując się w rysy hiszpańskiej księżniczki Eleonory trudno mówić o dużym podobieństwie do matki, to w trakcie wydarzenia córka Letycji jak i ona sama wyglądały niezwykle podobnie.

Fot. Getty Images

Królowa Hiszpanii po raz kolejny dzieli się torebką

Największym zaskoczeniem okazała się jednak zgrabna karmelowa torebka Caroliny Herrery, którą księżniczka Eleonora trzymała w dłoni. Wnikliwe oko fanów, szybko wychwyciło, że to model Doma Insignia, który znamy z wielu stylizacji królowej. Czyżby najstarsza córka króla Hiszpanii idąc na uroczystą galę pożyczyła ją od mamy? To nie byłby pierwszy raz. Przypomnijmy, że nawet Letycji zdarzało się zaglądać do szafy córki i pożyczać letnią szmizjerkę marki Dándara,którą królowa założyła na spotkanie w hiszpańskiej siedzibie UNICEF-u.

Fot. Getty Images

 

Marta Szwarc
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Księżniczka Eleonora naśladuje styl mamy, królowej Letycji i pożycza dodatki z jej szafy
Proszę czekać..
Zamknij