Znaleziono 0 artykułów
18.07.2022

Królowa Letycja w total looku od Caroliny Herrery

18.07.2022
Fot. Getty Images

Królowa Letycja w swoich stylizacjach stawia na niewymuszoną elegancję. Podczas ostatniego publicznego wyjścia zdecydowała się na total look od Caroliny Herrery, w którym niektórzy dopatrują się inspiracji stylem Kate Middleton.

Hollywoodzkie sławy oraz znakomite osobistości świata mody to nie jedyne źródła inspiracji. Wybory członków rodzin królewskich stanowią nie mniejszą dawkę stylu wartego naśladowania. Outfity księżnej Kate, Meghan Markle czy też Charlotte Casiraghi zawsze odbijają się szerokim echem, ale Letycja, królowa Hiszpanii, również ugruntowała swoją pozycję jako ikona stylu.

Fot. Getty Images

Podczas gali na cześć pracowników medycznych i ofiar pandemii Covid-19, która odbyła się w pałacu królewskim w Madrycie, królowa zdecydowała się na total look od Caroliny Herrery: zabudowaną sukienkę do połowy łydki, w odcieniu granatu, a stylizację uzupełniła beżowymi, zamszowymi szpilkami i torebką w tym samym odcieniu. Niektórym kreacja może kojarzyć się ze stylem Kate Middleton, która z dopasowanych sukienek midi oraz niebieskiego koloru uczyniła swój znak rozpoznawczy.

Królową Letycję wyróżnia nie tylko umiejętność zachowywania klasy, ale również krytyczne spojrzenie na modę. Była dziennikarka łączy kreacje haute couture z ubraniami z sieciówek, co hiszpańskie media odczytują jako chęć okazania bliskiegp kontaktu ze swoimi poddanymi. Lertycja wykorzystuje też modę jako manifest: W marcu tego roku zdecydowała się założyć soroczkę, tradycyjną ukraińską koszulę, składając hołd Ukraińcom, których kraj został zaatakowany przez Rosję.

Iga Trydulska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Królowa Letycja w total looku od Caroliny Herrery
Proszę czekać..
Zamknij