Znaleziono 0 artykułów
18.04.2022

Promienna Meghan Markle w kremowym body Khaite

18.04.2022
Meghan Markle (Fot. Getty Images)

Od powrotu Meghan Markle i ksiącia Harry’ego do Europy z okazji piątej edycji Invictus Games kamery znów zwrócone są na Sussexów. Media śledzą każdy ich gest, każde słowo i każdą stylizację. Podczas inauguracji rozgrywek księżna wystąpiła w kremowym body Khaite, w którym w mig dostrzeżono podobieństwo do bluzki Lady Di ze słynnej sesji dla magazynu „Vanity Fair” z 1997 r.

W piątek wieczór 15 kwietnia księżna i książę Sussex przylecieli do Europy po raz pierwszy od rezygnacji z pełnienia obowiązków królewskich w 2020 r. Powodem wizyty było szczególne wydarzenie – igrzyska Invictus Games, czyli międzynarodowe zawody sportowe o charakterze paraolimpijskim, które osiem lat temu stworzył Harry. W ten sposób książę chciał wspierać rehabilitację oraz ukazać hart ducha żołnierzy i weteranów wojennych rannych w misjach w kraju i poza granicami.

(Fot. Getty Images)

Uroczysta inauguracja rozgrywek odbyła się w sobotni wieczór na stadionie Zuiderpark w Hadze. Po krótkim wystąpieniu premiera Holandii Marka Ruttego na scenę weszła Markle. Na tę okazję księżna wybrała dopasowane w talii spodnie o rozszerzających się ku dołowi nogawkach, koronkowe buty mary-janes od Manolo Blahnika oraz efektownie udrapowane body Khaite, które do złudzenia przypominało bluzkę księżnej Diany z sesji Mario Testino dla „Vanity Fair”. Elegancką, choć subtelną stylizację dopełniła efektowna biżuteria – naszyjnik Cartier, brylantowe kolczyki Lorraine Schwartzman i wysadzana diamentami tenisowa bransoletka należąca niegdyś do Lady Di. W przemówieniu Meghan podziękowała żołnierzom biorącym udział w igrzyskach, szczególną uwagę kibiców zwracając na zawodników z Ukrainy. W kolejnych słowach zapowiedziała swojego męża. – To dla mnie zaszczyt przedstawić państwu założyciela Invictus Games i wspaniałego ojca dwójki naszych dzieci, Archiego i Lili. Proszę powitać mojego męża, księcia Harry’ego – mówiła ze sceny księżna.

W poruszającym wystąpieniu książę Harry oddał hołd drużynie ukraińskiej, wspominając rozmowy z synem: – Kiedy rozmawiam z Archiem o tym, kim chce być, kiedy dorośnie, czasami słyszę, że astronautą. W inne dni pragnie być pilotem, oczywiście helikoptera. Ja przypominam mu, że bez względu na to, kim zostanie, najbardziej liczy się charakter. Nic nie sprawi mojej żonie i mnie większej radości niż świadomość, że ma tyle siły i odwagi, ile widzimy w was.

Rozgrywki Invictus Games potrwają do 22 kwietnia.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij