Znaleziono 0 artykułów
26.10.2018

Suknia ślubna Meghan Markle wystawiona w Windsorze

26.10.2018
Książę Harry i Księżna Meghan (Fot. Getty Images)

Już od dzisiaj na zamku w Windsorze można oglądać suknię ślubną księżnej Meghan, a także tiarę i welon, które włożyła na swój ślub z ukochanym Harrym.

Od kilku tygodni cały świat żyje ciążą księżnej Meghan. O tym, że spodziewają się dziecka, Harry i jego żona poinformowali na początku oficjalnej podróży po Australii i Nowej Zelandii. Teraz gdy wyjazd, podczas którego księżna Sussex zachwyciła niezliczoną ilością stylizacji, powoli dobiega końca, możemy znów przypomnieć jej bajkową suknię ślubną.

Książę Harry i Księżna Meghan (Fot. Getty Images)

Zwłaszcza że białe marzenie zaprojektowane przez Brytyjkę Clare Waight Keller pracującą dla domu mody Givenchy nareszcie będzie można zobaczyć z bliska. Na wystawie na zamku w Windsorze obok kreacji pojawią się także diamentowa tiara (pożyczona od Królowej), welon księżnej oraz replika bukietu ślubnego zamówionego u londyńskiej florystki Philippy Craddock. Strój ślubny pana młodego to także replika. Uniform Household Cavalry został zamówiony oczywiście przy Savile Row w pracowni Dege & Skinne. Zabraknie niestety drugiej kreacji Markle, którą włożyła na prywatne przyjęcie. Ta sukienka Stelli McCartney została uznana za nieoficjalny strój. Ale gratką dla fanów rodziny królewskiej będą także stroje księcia George'a i księżniczki Charlotte. Za kulisy majowego Royal Wedding pozwolą zajrzeć ekskluzywne nagrania udostępnione na wystawie. Meghan i Harry opowiadają na nich o planach weselnych i decyzjach związanych z wyborem strojów. – Wybrałem uniform za zgodą Babci – mówi Harry. – Planowanie wesela wymagało wielu godzin pracy – dodaje Meghan.

Wystawa na zamku w Windsorze (Fot. materiały prasowe)

Wystawa „A Royal Wedding: The Duke And Duchess Of Sussex”, która potrwa na zamku w Windsorze do 6 stycznia 2019 roku.
 

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij