Znaleziono 0 artykułów
16.02.2024

Meghan Markle inspiruje się Kate Moss i nosi jeansowe rurki

16.02.2024
Meghan Markle inspiruje się Kate Moss i nosi jeansowe rurki / Fot. Getty Images/Karwai Tang

To już pewne – wiosną 2024 roku szerokie spodnie baggy odchodzą w zapomnienie. Zaraz obok jeansów z wysokim stanem w naszej garderobie królują spodnie slim fit. W tym sezonie rozstajemy się z szerokimi fasonami na rzecz bardziej dopasowanych modeli. Rurki, noszone chętnie przez Kate Moss, polubiła również księżna Sussex Meghan Markle, która podczas pobytu w Kanadzie połączyła je z czarną puchówką i wysokimi, zimowymi botkami.

Spodnie slim fit, chetnie noszone przez Kate Moss, rozpoczęły modową ekspansję. Obcisły, podkreślający figurę fason, który z rosnącą częstotliwością pojawia się na ulicach, jest całkowitym przeciwieństwem królujących w 2023 roku oversize’owych modeli baggy. Choć powrót wąskich nogawek dopiero się zaczął, możemy już wymienić kilka gwiazd, które mają je w swojej garderobie. Do jednej z nich należy księżna Sussex Meghan Markle.

Księżna Sussex wzorem Kate Moss wiosną nosi wąskie jeansy

Podczas pobytu w Kanadzie księżna została sfotografowana w czarnym total looku, którego główny element stanowiły właśnie jeansowe rurki. Czarne wąskie spodnie Meghan połączyła z wysokimi brązowymi botkami, które wydają się najbardziej odpowiednim modelem w spowitej śniegiem Kanadzie. Modne jeansy księżna połączyła z puchową kurtką, a cała stylizację uzupełniła okularami przeciwsłonecznymi. 

Meghan Markle inspiruje się Kate Moss i nosi jeansowe rurki / Fot. Getty Images/Karwai Tang

Obcisłe rurki to jeden z najmodniejszych fasonów spodni 2024 roku 

Obok modnych w tym sezonie jeansów z podwyższonym stanem i prostymi nogawkami, na naszą uwagę zasługują również wszelkie modele slim fit. Szare, białe czy czarne, zestawione z wysokimi kozakami, sneakersami albo balerinami – każda z tych opcji jest dobrze widziana. Jeszcze w 2023 roku spodnie slim fit nosiły Gisele Bündchen czy Bella Hadid. Chyba jednak Kate Moss ponownie nadała im tytuł absolutnego hitu. Dopasowane jeansy pojawiły się również w tegorocznej kolekcji Ralpha Laurena. 
Rurki zdecydowanie należą do najmodniejszych modeli tego roku.

Karolina Jaźwińska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Meghan Markle inspiruje się Kate Moss i nosi jeansowe rurki
Proszę czekać..
Zamknij