Znaleziono 0 artykułów
30.04.2023

Gisele jako jedyna podtrzymuje wiarę w skinny jeans

30.04.2023
Fot. Getty Images

Supermodelka od wielu lat jest wielbicielką dżinsów przylegających do nóg. Przypominamy najlepsze stylizacje modelki z rurkami w roli głównej.

Szerokie dżinsy dominują w trendach już od kilku sezonów, ale supermodelka Gisele Bündchen nie chce rezygnować ze swoich rurek. Od ponad dekady pozostaje orędowniczką obcisłych dżinsów, które są podstawowym elementem jej garderoby, nawet teraz, gdy wszyscy, od Rihanny po Hailey Bieber, wybierają luźniejsze fasony. Trwałe przywiązanie Gisele do wszelkiego rodzaju ubrań przylegających do ciała ma sens, jeśli weźmiemy pod uwagę, że w zeszłym roku powiedziała brytyjskiemu wydaniu magazynu „Vogue”: – Czuję się lepiej jako 40-latka, niż kiedy miałam lat 20.

W latach 90., kiedy obsesja na punkcie skinny jeans osiągnęła szczyt, Gisele nosiła obcisłe fasony z niskim stanem, z topami na ramiączkach i dużymi paskami.

Model pozostaje znakiem rozpoznawczym 42-latki, która ostatnio stała się wzorcowym przykładem stylu rich mom energy (szczegóły na TikToku) w białej parze skróconych rurek i wykrochmalonej koszuli podczas Longines World Class Championship Tour, na South Beach w Miami.

„Vogue” przypomina jej najlepsze stylizacje z rurkami w roli głównej.

Artykuł ukazał się oryginalnie na vogue.co.uk.

Vogue
Proszę czekać..
Zamknij