Znaleziono 0 artykułów
30.12.2020

Pierwszy podcast Harry’ego i Meghan

30.12.2020
(Fot. Getty Images)

Książę Harry i Meghan Markle ujawnili efekty współpracy z platformą Spotify. Małżonkowie mają nadzieję, że podcast Archewell Audio da słuchaczom „ciepło” na koniec trudnego roku. – Miłość zawsze wygrywa – mówi Meghan.

Debiut Susseksów na Spotify wzbudził zachwyt słuchaczy na całym świecie. Para podpisała wieloletnią umowę z platformą, a pierwszy podcast podsumowuje 2020 rok. Meghan i Harry postanowili podziękować „pracownikom służby zdrowia i służb opiekuńczych za poświęcenie”. W podcaście wystąpili, m.in. Sir Elton John, Tyler Perry, Stacey Abrams, José Andrés i James Corden, którzy opisali zmagania związane z lockdownem.

Książę i księżna Sussex, że podcastem chcą okazać wsparcie wszystkim, którzy tego potrzebują. – Bez względu na to, co życie wam przyniesie, pamiętajcie, miłość zawsze wygrywa – powiedzieli. – Nasze myśli były zawsze z wami, zwłaszcza w okresie świątecznym.

W audycji po raz pierwszy słychać także niespełna dwuletniego Archiego, który powtarza po rodzicach słowo „fun”.

Opublikowane nagranie jest pierwszym z serii podcastów, które para planuje wydać w 2021 roku. Wszystkie powstaną we współpracy ze Spotify.

Aleksandra Lewandowska
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Pierwszy podcast Harry’ego i Meghan
Proszę czekać..
Zamknij